Bavicchi GEO bio turku zirņi diedzēšanai (Cicer Arietinum)


Iepirkumu grozs  

Nav preču

līdz bezmaksas piegādei 39 € 

Piegāde 0,00 €

Kopā 0,00 €

Norēķināties

Zīmoli

Jaunumu saņemšana epastā

Bavicchi GEO bio turku zirņi diedzēšanai (Cicer Arietinum) Pilns izmērs

Bavicchi GEO bio turku zirņi diedzēšanai (Cicer Arietinum)

Diedzēti turku zirņi piestāv visdāzādākajiem dārzeņu ēdieniem, zupām un sautējumiem. Turklāt diedzēti turku zirņi ir vieglāk sagremojami. Dīgsti bagātīgi satur A, C un B grupas vitamīnus un šķiedrvielas.

Zemāka cena!

2,00 €

2,50 €

(Atlaide 20%)

Akcijas laiks: 2020-05-01 - 2020-06-01
90 g

Pieejamība: Ir noliktavā.

27 preces ir noliktavā

Kādēļ diedzēt?

Diedzēšana ir vienkārša un neprasa daudz pūļu. Sēklas mājas apstākļos izdzīgst pāris dienu laikā, un tās var diedzēt visa gada garumā. Diedzējumiem ir augstāka uzturvērtība nekā izaugušam augam, un to uzturvielas ir vieglāk asimilējamas.

Kā diedzēt?

1. Izmērcējiet sēklas ūdenī apmēram 10 stundas un izlasiet bojātās.

2. Rūpīgi noskalojiet izmērcētās sēklas tekošā ūdenī un ievietojiet tās diedzēšanas traukā, kā norādīts attēlā uz iepakojuma. Pārliecinieties, ka sēklas ir izklātas vienmērīgi, ja izmantojat diedzējamo trauku ar vairākiem līmeņiem.

3. Aplejiet sēklas 2-3 reizes dienā, līdz tās ir pilnībā izdīgušas.

4. Izdīgst 4 dienās un neveido sev apkārt želeju. Izdiedzētās sēklas var uzglabāt ledusskapī, kur tās turpinās augt vēl dažas dienas. Pirms lietošanas pārtikā diedzējumus noskalot ūdenī, tāpat kā salātus.

Izmantojot GEO Sprouter, ņemiet 2 paciņas uz 1 diedzēšanas trauka līmeni, savukārt Terradisiena – 1 paciņu uz 2 diedzēšanas trauka līmeņiem. Izmantojot GEO Jar, diedzējiet 1 paciņas saturu.  • Sastāvdaļas: bio turku zirņi diedzēšanai. Pārbaudītas sēklas, drošas lietošanai. Lauksaimniecība ES / ārpus ES (skat. uz iepak.). Var saturēt lipekli (glutēnu) saturošu graudaugu, sojas, sinepju daļiņas.