COSLYS ELPAS ATSVAIDZINĀTĀJS AR BIO PIPARMĒTRU


Iepirkumu grozs  

Nav preču

līdz bezmaksas piegādei 39 € 

Piegāde 0,00 €

Kopā 0,00 €

Norēķināties

Zīmoli

Jaunumu saņemšana epastā

COSLYS ELPAS ATSVAIDZINĀTĀJS AR BIO PIPARMĒTRU Pilns izmērs

COSLYS ELPAS ATSVAIDZINĀTĀJS AR BIO PIPARMĒTRU

Ārkārtīgi nepatīkama ir situācija, kad elpa ož... Sliktu elpu izraisa baktērijas, kas apēd un pārstrādā Tavā mutē palikušās ēdiena paliekas. Lai izdzīvotu, šīm baktērijām nav nepieciešams skābeklis - tās dod priekšroku sausai videi bez jebkāda gaisa padeves! Lieto Coslys elpas atsvaidzinātāju ar bio piparmētru, lai atjaunotu skābju - sārmu līdzsvaru mutes dobumā un panāktu svaigu elpu!

4,99 €

Akcijas laiks: -
15 ml

Pieejamība: Ir noliktavā

23 preces ir noliktavā

Diezgan daudz cilvēkiem problēmas izraisa slikta elpa. Patiesībā šo slikto garšu mutē izraisa baktērijas, kas apēd un pārstrādā mutē palikušās ēdiena paliekas. Slikto elpu izraisošās baktērijas pārtiek no proteīna, kas atrodas ēdiena paliekās vai siekalās, līdz ar to nepastāv iespēju šīm baktērijām atņemt barošanās avotu. Par laimi, tas ir labojams. Coslys elpas atsvaidzinātājs ar bio piparmētru izstrādāts, lai saglabātu elpu svaigu, tātad, iznīcinātu kaitīgās baktērijas, kā arī normalizētu siekalu pH līmeni. Svaigās bioloģiski audzētās piparmētras nevienu vēl nav atstājušas vienaldzīgu! Coslys elpas atsvaidzinātāja ar bio piparmētru sastāvā 99,98% visas sastāvdaļas ir dabīgas izcelsmes; 24,48% sastāvdaļu – organiskas.

Kā lietot?

Coslys elpas atsvaidzinātāju ar bio piparmētru izsmidzini mutē 1-2 reizes - lieto cik bieži vien nepieciešams. Nav ieteicams bērniem līdz 12 gadu vecumam un grūtniecēm.

Padoms

Lieto Coslys elpas atsvaidzinātāju ar bio piparmētru, lai izvairītos no nelabas dūšas pārbraucienos!  • Sastāvdaļas: Aqua, alcohol*, xylitol, glycerin*, sorbitol, aroma, mentha piperita water*, camellia sinensis leaf water*, dehydroacetic acid, benzyl alcohol, limonene. * - no bioloģiski audzētiem augiem.