Holle Growing-up Milk 4 mākslīgais piena maisījums bērniem no 12 mēnešu vecuma


Iepirkumu grozs  

Nav preču

līdz bezmaksas piegādei 39 € 

Piegāde 0,00 €

Kopā 0,00 €

Norēķināties

Zīmoli

Jaunumu saņemšana epastā

Holle mākslīgais piena maisījums papildu ēdināšanai maziem bērniem no 12 mēnešu vecuma “Formula 4” Pilns izmērs

Holle mākslīgais piena maisījums papildu ēdināšanai maziem bērniem no 12 mēnešu vecuma “Formula 4”

Holle mākslīgais piena maisījums piemērots bērnu uzturam jaukta pārtikas ietvaros, sākot ar 12. dzīves mēnesi. Vecākiem bērniem dot dzert no krūzītes. Var izmantot arī Holle pilngraudu putru pagatavošanai bērniem. Produktu nevar izmantot kā mātes piena aizstājēju bērna pirmajos 11 dzīves mēnešos. Uzturvērtība atbilst augoša bērna vajadzībām. Šis produkts ir tikai daļa no bērna uztura. 

13,50 €

Akcijas laiks: -
600 g

Pieejamība: Ir noliktavā

236 preces ir noliktavā

Sagatavotais maisījums piemērots dzeršanai no krūzītes. Ja lietojat pudelīti, tad, lai neveicinātu zobu bojāšanos, neļaujiet bērnam zīst pudelīti ar maisījumu pēc paēšanas, kā arī ar pirmā zobiņa parādīšanos, rūpējaties par pietiekamu zobu kopšanu. 

Visā pasaulē ārsti iesaka krūts pienu kā vislabāko un visaugstvērtīgāko uzturu mazulim pirmā gada laikā. Barošana ar krūti Jūsu mazulim ne tikai sniedz tuvību un labsajūtu, bet arī aizsardzību pret slimībām un dažādām infekcijām. Tāpēc lēmumu uzsākt papildu ēdināšanu vai aizstāt mātes pienu vajadzētu pieņemt tikai saskaņā ar ārstniecības personas ieteikumu. Atcerieties, Jūsu vecmāte un mazuļa ārsts vienmēr ir gatavi palīdzēt un atbildēt uz visiem jautājumiem.

   • Sastāvdaļas: Sastāvdaļas: piens*, sūkalu izstrādājums* (daļēji demineralizēts sūkalu pulveris*), augu eļļas** (palmu eļļa*2, rapšu eļļa*, saulespuķu eļļa*), vājpiena pulveris*, ciete*, maltodekstrīns*, kalcija karbonāts, C vitamīns, magnija hlorīds, nātrija hlorīds, dzelzs laktāts, cinka sulfāts, E vitamīns, niacīns, kalcija-D-pantotenāts, vara sulfāts, A vitamīns, B1 vitamīns, B6 vitamīns, mangāna sulfāts, kālija jodāts, folskābe, K vitamīns, nātrija selenāts, D vitamīns, biotīns. * bioloģiskā lauksaimniecība. Lauksaimniecība ES / ārpus ES (skat. uz iepak.).