ATTITUDE MITRĀS SALVETES - 1325
  • ATTITUDE MITRĀS SALVETES - 1325
  • ATTITUDE MITRĀS SALVETES - 1325

  ATTITUDE MITRĀS SALVETES

  07000006956
  6,95 €

  Vai zināji, ka mazuļi ir līdz pat 65 reizēm jutīgāki nekā pieaugušie? Un viņu āda - daudz, daudz plānāka un maigāka? Tāpēc reizēs, kad pie rokas nav tīra ūdens, Tu un mazulis īpaši novērtēsiet hipoalergēnās Attitude mitrās salvetes mazuļa ādas attīrīšanai. Tās nesatur smaržu, 100% bioloģiski noārdās, CO2 neitrālas – mēs stādām kokus jūsu bērniem! Izmērs: 20 cm x 16 cm.

  Apjoms
  Daudzums
  Ir noliktavā

  Attitude mitrās salvetes ir CO2 neitrālas – 100% pielāgotas cīņai pret globālo sasilšanu! To izstrādē izmantoti vienīgi netoksiski izejmateriāli no atjaunojamiem resursiem, tādējādi maksimāli samazinot izmešu daudzumu atmosfērā. Sadarbībā ar organizāciju ”Zemes diena”, Kanādas uzņēmums Attitude Bio Spectra aktīvi atjauno mežu stādījumus un dabas ekosistēmas, tādejādi šo salvešu radītais siltumnīcas efekts ir vienāds ar… nulli. Hipoalergēnās Attitude mitrās salvetes mazuļa ādas attīrīšanai nesatur smaržu, 100% bioloģiski noārdās, CO2 neitrālas – mēs stādām kokus jūsu bērniem! Izmērs: 20 cm x 16 cm.

  Kā lietot?

  Lai izņemtu salvetes, vispirms attaisi Attitude mitro salvešu iepakojuma vāku. Kad salvetes netiek lietotas, iepakojuma vāks jātur aizvērts, lai salvetēs saglabātu mitrumu. Uzglabā salvetes istabas temperatūra. Paldies, ka turi salvešu iepakojumu bērniem nepieejamā vietā.

  Padoms

  Attitude mitrās salvetes noder ne tikai mazuļa ādas attīrīšanai. Gadījumā, ja jānotīra seja un dekoratīvā kosmētika, arī tad salvetes ir īsti vietā. Vienmēr nēsā tās sev līdzi! 

  39 vienības:

  Sastāvdaļas:Aqua, sodium citrate, sodium benzoate, potassium sorbate, glycerin, sodium cocoamphoacetate, aloe barbadensis leaf extract, chamomilla recutita (matricaria) flower extract, tocopherol, citric acid.
  Apraksts:Pirms iemācās iet uz podiņa, katrs mazulis izlieto 5000 – 7000 autiņbiksīšu. Nepieciešami apmēram 500 gadi, lai vidē noārdītos ikkatrs šis izlietotais autiņš, ja tas ražots no naftas materiāliem. Turklāt šādu autiņu ražošana patērē neatjaunojamos resursus un izmanto daudz dabu piesārņojošu ķimikāliju, kā arī veicina globālo sasilšanu. Izdari atbildīgu izvēli, un vienlaikus baudi tieši tādas pašas modernā dzīvesveida piedāvātās ērtības kā visi pārējie. Kanādas uzņēmums Attitude Bio Spectra piedāvā videi draudzīgas autiņbiksītes, kas pilnībā sadalās dabā vēl Tava mūža laikā, un to uzsūktspēja, izskats, maigums, ērtība, praktiskums neatpaliek no jebkurām tradicionālajām autiņbiksītēm. Izvēlies atbilstošas autiņbiksītes, atkarībā no sava mazuļa svara: Attitude eko draudzīgas autiņbiksītes Mini 3-7 kg, Attitude eko draudzīgas autiņbiksītes Midi 5-11 kg, Attitude eko draudzīgas autiņbiksītes Maxi 9-14 kg un Attitude eko draudzīgas autiņbiksītes Junior 12+ kg. Savukārt tad, kad pie rokas nav tīra ūdens, Tu īpaši novērtēsi Attitude mitrās salvetes mazuļa ādas attīrīšanai. Tās ir hipoalergēnas, bez smaržas un 100% bioloģiski noārdās.Dzīvo ērti un patērē atbildīgi, ar Attitude!
  Vegānisks: