ATTITUDE AUTIŅBIKSĪTES MINI 3-7 KG - 1326
  • ATTITUDE AUTIŅBIKSĪTES MINI 3-7 KG - 1326

ATTITUDE AUTIŅBIKSĪTES MINI 3-7 KG

09000006119
19,95 €

Daudzkārtlietojamās autiņbiksītes ir brīnišķīgas. Tomēr dzīve ir dzīve, un ne vienmēr ir iespējams tās lietot. Tieši tāpēc izgudrotas hipoalergēnās Attitude eko draudzīgās autiņbiksītes - videi draudzīga alternatīva parastajām autiņbiksītēm. Tās 100% bioloģiski noārdās, to uzsūktspēja, izskats, maigums, ērtība, praktiskums neatpaliek no jebkurām tradicionālajām autiņbiksītēm. EcoLogo sertificētas.

Apjoms
Daudzums
Ir noliktavā

Attitude eko draudzīgās autiņbiksītes ir CO2 neitrālas – 100% pielāgotas cīņai pret globālo sasilšanu! To izstrādē izmantoti vienīgi netoksiski izejmateriāli no atjaunojamiem resursiem, tādējādi maksimāli samazinot izmešu daudzumu atmosfērā. Sadarbībā ar organizāciju ”Zemes diena”, Kanādas uzņēmums Attitude Bio Spectra aktīvi atjauno mežu stādījumus un dabas ekosistēmas, tādejādi šo autiņu radītais siltumnīcas efekts ir vienāds ar… nulli.

Viss ģeniālais ir vienkāršs, Attitude eko draudzīgo autiņbiksīšu sastāvā ir tikai divas sastāvdaļas – no kukurūzas cietes gatavots PLA pārklājums, kas 100% bioloģiski noārdās un piemērots kompostēšanai, un 100% FSC sertificētas celulozes pildījums. Loģiski, ka autiņbiksītes ir 100% brīvas no hlora vai jebkādām toksiskām vielām, kā arī ir hipoalerģiskas. Iepakojums 100% bioloģiski noārdās.

Kā lietot?

Izvēlies atbilstošas autiņbiksītes, atkarībā no sava mazuļa svara: Attitude eko draudzīgas autiņbiksītes Mini 3-7 kg, Attitude eko draudzīgas autiņbiksītes Midi 5-11 kg, Attitude eko draudzīgas autiņbiksītes Maxi 9-14 kg un Attitude eko draudzīgas autiņbiksītes Junior 12+ kg. Tās vienmēr labāk izvēlēties mazliet lielākas, nekā mazākas. Autiņbiksītēm jāder kā uzlietām, pretējā gadījumā šķidrums tecēs garām. Lai urīna iedarbībā maigā āda netiktu kairināta, autiņbiksītes jāmaina regulāri.

Lai novērstu nosmakšanas risku, autiņbiksīšu iepakojumu glabājiet zīdaiņiem un bērniem nepieejamā vietā.

Padoms

Reizēs, kad pie rokas nav tīra ūdens, Tu un mazulis īpaši novērtēsiet Attitude mitrās salvetes mazuļa ādas attīrīšanai.

27 vienības:

Sastāvdaļas: Cellulose, biopolymer, elastomer.
Apraksts: Pirms iemācās iet uz podiņa, katrs mazulis izlieto 5000 – 7000 autiņbiksīšu. Nepieciešami apmēram 500 gadi, lai vidē noārdītos ikkatrs šis izlietotais autiņš, ja tas ražots no naftas materiāliem. Turklāt šādu autiņu ražošana patērē neatjaunojamos resursus un izmanto daudz dabu piesārņojošu ķimikāliju, kā arī veicina globālo sasilšanu. Izdari atbildīgu izvēli, un vienlaikus baudi tieši tādas pašas modernā dzīvesveida piedāvātās ērtības kā visi pārējie. Kanādas uzņēmums Attitude Bio Spectra piedāvā videi draudzīgas autiņbiksītes, kas pilnībā sadalās dabā vēl Tava mūža laikā, un to uzsūktspēja, izskats, maigums, ērtība, praktiskums neatpaliek no jebkurām tradicionālajām autiņbiksītēm. Izvēlies atbilstošas autiņbiksītes, atkarībā no sava mazuļa svara: Attitude eko draudzīgas autiņbiksītes Mini 3-7 kg, Attitude eko draudzīgas autiņbiksītes Midi 5-11 kg, Attitude eko draudzīgas autiņbiksītes Maxi 9-14 kg un Attitude eko draudzīgas autiņbiksītes Junior 12+ kg. Savukārt tad, kad pie rokas nav tīra ūdens, Tu īpaši novērtēsi Attitude mitrās salvetes mazuļa ādas attīrīšanai. Tās ir hipoalergēnas, bez smaržas un 100% bioloģiski noārdās.Dzīvo ērti un patērē atbildīgi, ar Attitude!
Vegāns: