ATTITUDE AUTIŅBIKSĪTES, 5. izmērs, 11-25 kg - 1329
  • ATTITUDE AUTIŅBIKSĪTES, 5. izmērs, 11-25 kg - 1329

  Attitude autiņbiksītes ar klipšiem, 5. izmērs, 11-25 kg

  09000006122
  19,95 €

  Videi draudzīgas! Šo autiņbiksīšu sastāvā ir izmantotas dabīgas un atjaunojamas izejvielas, kas bioloģiski noārdās vidē, tostarp ārējā kārta no ĢMO nesaturošas kukurūzas cietes un absorbējošā kārta no celulozes, kas iegūta no FSC sertificētas koksnes.

  Hipoalerģiskas. Nesatur smaržvielas un hloru.

  Apjoms
  Daudzums
  Ir noliktavā

  Otrreiz pārstrādājams iepakojums.

  23 vienības:

  Sastāvdaļas:FSC sertificēta, pilnībā hloru nesaturoša (TCF) celuloze, superabsorbējošs polimērs (SAP), bioloģiski noārdāms, uz kukurūzas cietes bāzes veidots biopolimērs, neausts audums (polimēri) un elastīgs materiāls (nesatur lateksu).
  Apraksts:Pirms iemācās iet uz podiņa, katrs mazulis izlieto 5000 – 7000 autiņbiksīšu. Nepieciešami apmēram 500 gadi, lai vidē noārdītos ikkatrs šis izlietotais autiņš, ja tas ražots no naftas materiāliem. Turklāt šādu autiņu ražošana patērē neatjaunojamos resursus un izmanto daudz dabu piesārņojošu ķimikāliju, kā arī veicina globālo sasilšanu. Izdari atbildīgu izvēli, un vienlaikus baudi tieši tādas pašas modernā dzīvesveida piedāvātās ērtības kā visi pārējie. Kanādas uzņēmums Attitude Bio Spectra piedāvā videi draudzīgas autiņbiksītes, kas pilnībā sadalās dabā vēl Tava mūža laikā, un to uzsūktspēja, izskats, maigums, ērtība, praktiskums neatpaliek no jebkurām tradicionālajām autiņbiksītēm. Izvēlies atbilstošas autiņbiksītes, atkarībā no sava mazuļa svara: Attitude eko draudzīgas autiņbiksītes Mini 3-7 kg, Attitude eko draudzīgas autiņbiksītes Midi 5-11 kg, Attitude eko draudzīgas autiņbiksītes Maxi 9-14 kg un Attitude eko draudzīgas autiņbiksītes Junior 12+ kg. Savukārt tad, kad pie rokas nav tīra ūdens, Tu īpaši novērtēsi Attitude mitrās salvetes mazuļa ādas attīrīšanai. Tās ir hipoalergēnas, bez smaržas un 100% bioloģiski noārdās.Dzīvo ērti un patērē atbildīgi, ar Attitude!
  Vegānisks:

  JUMS VARĒTU PATIKT