MASMI VATES KOCIŅI - 1204
  • MASMI VATES KOCIŅI - 1204

  MASMI VATES KOCIŅI

  09000007857
  2,95 €

  Masmi vates kociņi izgatavoti no FSC sertificēta papīra un bioloģiski audzētas kokvilnas. Bio kokvilna tiek audzēta bez pesticīdu un ķīmiska mēslojuma izmantošanas. Masmi vates kociņi ir kompostējami piemērotos apstākļos un noārdās vidē. Tie nesatur smaržvielas, viskozi. Tie ir balināti, neizmantojot dioksīnu un hloru.

  Apjoms
  Daudzums
  Ir noliktavā

  Masmi vates kociņi izgatavoti no FSC sertificēta papīra, kas tāpat kā bioloģiski audzētā kokvilna kociņa galā ir kompostējami piemērotos apstākļos un noārdās vidē. Bio kokvilna tiek audzēta bez pesticīdu un ķīmiska mēslojuma izmantošanas, savukārt papīram piešķirtais FSC sertifikāts nozīmē to, ka patērētājs var būt drošs par koksnes šķiedru izcelsmi no FSC sertificēta, saudzīgi apsaimniekota meža. Masmi vates kociņi nesatur smaržvielas, viskozi. Tie ir balināti, neizmantojot dioksīnu un hloru.

  Kā lietot? 

  Masmi vates kociņus ieteicams izmantot vienīgi ārīgai lietošanai. Nelietojiet Masmi vates kociņus, lai tīrītu ausis, degunu vai kaklu.

  Padoms

  Arī savā skaistumkopšanā izdari dabisku un ekoloģisku izvēli, lietojot Masmi vates plāksnītes!

  45 vienības:

  Sastāvdaļas:100% ekoloģiska kokvilna, 100% ekoloģisks celulozes papīrs.
  Apraksts:Masmi biksīšu ieliktnīši, paketes un tamponi izgatavoti no dabiskas vai organiskas kokvilnas. Masmi ir ādai, veselībai un dabai tīkami:• elpojoši;• nesausina;• neizjauc gļotādu dabisko pH līmeni;• veidoti tā, lai mikroskopiskas šķiedru daļiņas nepieliptu gļotādai;• anatomiski pielāgotas formas, maigi pieskārienam un hipoalerģiski;• tamponiem visā garumā cauršūts izvelkamais diegs drošai un ērtai izņemšanai. Arī tamponu aplikators 100% vidē noārdās;• Masmi ražošanai netiek izcirsti koki, visi izstrādājumi ir kompostējami un vidē noārdās vairāk kā par 95%.Neviens no Masmi produktiem nesatur smaržvielas, superabsorbējošos polimērus, celulozi, viskozi, ķīmiskas vielas, nav balināti ar hloru vai dioksīnu: tikai tīra kokvilna gan virskārtiņā, gan pildījumā. Masmi – veselīgāka, dabiskāka un ekoloģiska izvēle Jūsu intīmajai higiēnai!