MASMI TAMPONI BEZ APLIKATORA - 1212
  • MASMI TAMPONI BEZ APLIKATORA - 1212

  MASMI TAMPONI BEZ APLIKATORA

  09000005390
  3,95 €

  Masmi Regular tamponi bez aplikatora izgatavoti no 100% kokvilnas un bioloģiski audzētas kokvilnas šķiedrām. Tamponi īpaši izveidoti, lai mikroskopiskas šķiedru daļiņas neliptu pie gļotādas; tie saudzē dabisko gļotādu pH līmeni, tādējādi sargājot ādu no pārliekas sausināšanas, kairinājuma un iekaisuma riska. Ar cauršūtu izvelkamo diegu drošai un ērtai izņemšanai.

  Apjoms
  Daudzums
  Ir noliktavā

  Masmi Regular tamponi bez aplikatora pilnībā izgatavoti no tīras kokvilnas un bioloģiski audzētās kokvilnas šķiedrām, nesatur celulozi vai mākslīgos absorbentus, smaržvielas, kā arī nav balināti ar hloru vai dioksīniem. Tamponi nesatur viskozi jeb mākslīgo zīdu, kas padara tamponus bīstamus, jo tās šķiedras līp pie maksts gļotādas. Pat ja šķiedras paliek savā vietā, tās var saturēt dioksīnu un sintētiku, kas rada labvēlīgu vidi bektēriju vairošanai. Tamponi saudzē dabisko gļotādu pH līmeni, tādējādi sargājot ādu no pārliekas sausināšanas, kairinājuma un iekaisuma riska. Tamponiem visā to garumā cauršūts izvelkamais diegs drošai un ērtai izņemšanai. Arī tamponu aplikators 100% vidē noārdās.

  Kā lietot? 

  Ļoti svarīga ir tampona ievadīšanas tehnika un tīrība! Pirms Masmi Regular tampona bez aplikatora ievadīšanas, noteikti nomazgājiet rokas. Izņemiet tamponu no plēvītes tieši pirms ievietošanas makstī. Neatkarīgi no menstruāciju dienas un asiņošanas stipruma, tampons jāmaina ik pēc trim stundām. Ja nepieciešams, nomainiet tamponus vēl biežāk. Neaizmirstiet tamponu makstī, lai izvairītos no iekaisuma.

  Padoms

  Atkarībā no menstruāciju dienas un asiņošanas stipruma, izvēlieties sev piemērotākos tamponus: Masmi Regular tamponi bez aplikatora un Masmi Regular tamponi; Masmi Super tamponi bez aplikatora un Masmi Super tamponi; Masmi Superplus tamponi bez aplikatora un Masmi Superplus tamponi.

  117 vienības:

  Sastāvdaļas:Absorbents - 100% ekoloģiska kokvilna, diegs - 100% ekoloģiska kokvilna, individuālais iepakojums - celulozes papīrs.
  Apraksts:Masmi biksīšu ieliktnīši, paketes un tamponi izgatavoti no dabiskas vai organiskas kokvilnas. Masmi ir ādai, veselībai un dabai tīkami:• elpojoši;• nesausina;• neizjauc gļotādu dabisko pH līmeni;• veidoti tā, lai mikroskopiskas šķiedru daļiņas nepieliptu gļotādai;• anatomiski pielāgotas formas, maigi pieskārienam un hipoalerģiski;• tamponiem visā garumā cauršūts izvelkamais diegs drošai un ērtai izņemšanai. Arī tamponu aplikators 100% vidē noārdās;• Masmi ražošanai netiek izcirsti koki, visi izstrādājumi ir kompostējami un vidē noārdās vairāk kā par 95%.Neviens no Masmi produktiem nesatur smaržvielas, superabsorbējošos polimērus, celulozi, viskozi, ķīmiskas vielas, nav balināti ar hloru vai dioksīnu: tikai tīra kokvilna gan virskārtiņā, gan pildījumā. Masmi – veselīgāka, dabiskāka un ekoloģiska izvēle Jūsu intīmajai higiēnai!