MASMI PIELĀGOJAMI BIKSĪŠU IELIKTNĪŠI - 1219
  • MASMI PIELĀGOJAMI BIKSĪŠU IELIKTNĪŠI - 1219

  MASMI PIELĀGOJAMI BIKSĪŠU IELIKTNĪŠI

  09000005863
  3,95 €

  ...jo Jūs esat daļa no dabas, tāpēc pelnījusi Masmi Soft Flex pielāgojamus biksīšu ieliktnīšus no 100% bioloģiski audzētas kokvilnas. Tādus ielktnīšus, kas ir pielāgojami Jūsu apakšveļai – gan klasiskajām, gan string biksītēm. Klīniski testēti – hipoalergēni, ar samazinātu kairinājumu risku. Nesatur smaržvielas, viskozi; nav balināti ar hloru vai dioksīnu. No 100% bio kokvilnas.

  Apjoms
  Daudzums
  Ir noliktavā

  Masmi Soft Flex pielāgojami biksīšu ieliktnīši ir ādai, veselībai un dabai tīkami: elpojoši; nesausina; neizjauc gļotādu dabisko pH; veidoti tā, lai mikroskopiskas šķiedru daļiņas nepieliptu gļotādai; anatomiski pielāgotas formas, maigi pieskārienam un hipoalerģiski. Masmi Soft Flex pielāgojamie biksīšu ieliktnīši ir pielāgojami gan klasiskajām, gan string biksītēm. Jāņem vērā, ka Masmi Soft Flex pielāgojamie biksīšu ieliktnīši būs biežāk jāmaina, ja salīdzina ar ierastajiem polimēru biksīšu ieliktnīšiem, tomēr Masmi solījums ir maksimāli dabīgi, veselībai un videi draudzīgāki kokvilnas izstrādājumi, un tikai pēc tam domājot par uzsūktspēju. Dabiskāka izvēle Jūsu intīmajai higiēnai! Šo biksīšu ieliktnīšu ražošanai netiek izcirsti koki, visi Masmi izstrādājumi ir kompostējami un vidē noārdās vairāk kā par 95%. Nesatur smaržvielas, superabsorbējošos polimērus, celulozi, viskozi, ķīmiskas vielas, nav balināti ar hloru vai dioksīnu: 100% bio kokvilna gan virskārtiņā, gan pildījumā.

  Kā lietot? 

  Lietojiet Masmi Soft Flex pielāgojamos biksīšu ieliktnīšus pirms pašām menstruācijām, kad neziniet tieši, kurā dienā tās sāksies. Tāpat Masmi Soft Flex pielāgojamos biksīšu ieliktnīšus variet lietot tūlīt pēc mēnešreizēm, kad vēl ir nelieli smērējumi, kā arī ap cikla 14. dienu, kad mēdz būt pastiprināti izdalījumi.

  Padoms

  Jums varētu patikt arī Masmi Soft 2 in 1 biksīšu ieliktnīši/īpaši plānas ikdienas paketes, kas izmantojamas, atkarībā no izdalījumu daudzuma. Īpaši paredzētas lietošanai ikdienā, nelielai asiņošanai vai izdalījumiem.

   

  203 vienības:

  Sastāvdaļas:Absorbents - 100% ekologiska kokvilna, virskārta - 100% ekoloģiska kokvilna, necaurlaidīgā kārta - biopolimēra plēve, līmes aizsargkārta - silikona papīrs.
  Apraksts:Masmi biksīšu ieliktnīši, paketes un tamponi izgatavoti no dabiskas vai organiskas kokvilnas. Masmi ir ādai, veselībai un dabai tīkami:• elpojoši;• nesausina;• neizjauc gļotādu dabisko pH līmeni;• veidoti tā, lai mikroskopiskas šķiedru daļiņas nepieliptu gļotādai;• anatomiski pielāgotas formas, maigi pieskārienam un hipoalerģiski;• tamponiem visā garumā cauršūts izvelkamais diegs drošai un ērtai izņemšanai. Arī tamponu aplikators 100% vidē noārdās;• Masmi ražošanai netiek izcirsti koki, visi izstrādājumi ir kompostējami un vidē noārdās vairāk kā par 95%.Neviens no Masmi produktiem nesatur smaržvielas, superabsorbējošos polimērus, celulozi, viskozi, ķīmiskas vielas, nav balināti ar hloru vai dioksīnu: tikai tīra kokvilna gan virskārtiņā, gan pildījumā. Masmi – veselīgāka, dabiskāka un ekoloģiska izvēle Jūsu intīmajai higiēnai!