MASMI KRŪŠTURA IELIKTNĪŠI BAROJOŠĀM MĀMIŅĀM - 1206
  • MASMI KRŪŠTURA IELIKTNĪŠI BAROJOŠĀM MĀMIŅĀM - 1206

  MASMI KRŪŠTURA IELIKTNĪŠI BAROJOŠĀM MĀMIŅĀM

  09000000826
  7,95 €

  Bērniņa zīdīšanas laikā māmiņai īpaši jāaprūpē arī krūtis. Masmi krūštura ieliktnīši barojošām māmiņām ir īpaši mīksti un pielāgojas krūšu formai. Tiem ir anatomiska forma, tāpēc ir neredzami zem veļas. Līmējošs fiksators novērš ieliktnīša slīdēšanu, savukārt elpojoša, 100% bio kokvilna izslēdz jebkādu čaukstēšanas iespējamību. Nesatur smaržvielas, viskozi; nav balināti ar hloru vai dioksīnu.

  Apjoms
  Daudzums
  Ir noliktavā

  Ilgi gaidītais brīdis ir klāt – Jūsu bērniņš ir nācis pasaulē! Jūs esat paveikusi skaistu un grūtu darbu, savukārt Jūsu organismam vēl jāatgūstas pēc dzemdībām. Tāpēc, kamēr māmiņa gādā par mazuli, Masmi rūpējas par māmiņu, piedāvājot Masmi krūštura ieliktnīšus barojošām māmiņām no 100% bioloģiski audzētas kokvilnas. Kokvilna labi uzsūc mitrumu, ļaujot ādai elpot, un, nesausinot to, turklāt tā sader ar ķermeņa dabisko pH līmeni. Krūštura ieliktnīši ir īpaši mīksti un pielāgojas krūšu formai. To anatomiskā forma ļauj ieliktnīšiem zem veļas palikt neredzamiem, savukārt līmējošais fiksators pielipina ieliktnīti veļai - drošai fiksācijai. Un vēl – ir mazuļi, kuri ir ļoti jutīgi pret dažādām skaņām. Māmiņas stāstījušas, ka mazulis var pamosties pat no krūšturu ieliktnīša čaukstēšanas. Tik dzirdīgiem bērniņiem Masmi ieliktnīši ir kā radīti, jo ir ne tikai elpojoši un hipoalerģiski, bet arī uzvedās klusi! Masmi krūštura ieliktnīši barojošām māmiņām nesatur superabsorbentus, smaržvielas, viskozi, celulozi, nav balināti ar hloru vai dioksīnu. Kompostējami un vidē noārdās par vairāk kā 95%. Dabiska un ekoloģiska izvēle!

  Kā lietot? 

  Pielieciet Masmi krūštura ieliktnīša barojošām māmiņām uzsūcošo daļu pie krūts. Nolīmējot aizsargplēvi no līmējošā fiksatora, pielīmējiet ieliktnīti pie krūštura tā iekšpusē.

  Padoms

  Pēcdzemdību periodā Jums nepieciešama īpaši rūpīga higiēna, ko var nodrošināt ērti un mūsdienīgi produkti no īpaši maigas 100% bioloģiski audzētas kokvilnas. Izvēlieties hipoalerģiskās Masmi higiēniskās pēcdzemdību paketes.

  18 vienības:

  Sastāvdaļas:Absorbents - 100% ekologiska kokvilna, necaurlaidīgā kārta - biopolimēra plēve, līmes aizsargkārta - silikona papīrs.
  Apraksts:Masmi biksīšu ieliktnīši, paketes un tamponi izgatavoti no dabiskas vai organiskas kokvilnas. Masmi ir ādai, veselībai un dabai tīkami:• elpojoši;• nesausina;• neizjauc gļotādu dabisko pH līmeni;• veidoti tā, lai mikroskopiskas šķiedru daļiņas nepieliptu gļotādai;• anatomiski pielāgotas formas, maigi pieskārienam un hipoalerģiski;• tamponiem visā garumā cauršūts izvelkamais diegs drošai un ērtai izņemšanai. Arī tamponu aplikators 100% vidē noārdās;• Masmi ražošanai netiek izcirsti koki, visi izstrādājumi ir kompostējami un vidē noārdās vairāk kā par 95%.Neviens no Masmi produktiem nesatur smaržvielas, superabsorbējošos polimērus, celulozi, viskozi, ķīmiskas vielas, nav balināti ar hloru vai dioksīnu: tikai tīra kokvilna gan virskārtiņā, gan pildījumā. Masmi – veselīgāka, dabiskāka un ekoloģiska izvēle Jūsu intīmajai higiēnai!