MASMI ĪPAŠI PLĀNAS NAKTS PAKETES AR SPĀRNIŅIEM - 1218
  • MASMI ĪPAŠI PLĀNAS NAKTS PAKETES AR SPĀRNIŅIEM - 1218

  MASMI ĪPAŠI PLĀNAS NAKTS PAKETES AR SPĀRNIŅIEM

  09000005865
  3,95 €

  Masmi Soft īpaši plānas nakts paketes ar spārniņiem ar blīvi austu virskārtu un rievotā rakstā presētu iekškārtu uzsūktspējas uzlabošanai. Papilddrošībai paketēm ir rūpīgi un pamatīgi sastiprinātas maliņas. Maksimālam komfortam katra īpaši plānā pakete ir iepakota atsevišķi. Klīniski testētas – hipoalergēnas. Nesatur smaržvielas, viskozi; nav balināti ar hloru vai dioksīnu. No 100% bio kokvilnas.

  Apjoms
  Daudzums
  Ir noliktavā

  Naktī joprojām turpinās noplūde, taču, atšķirībā no dienas laika, kad bez īpašām problēmām variet paketes nomainīt, naktī tas ne vienmēr ir iespējams. Un nevajag arī. Masmi Soft īpaši plānās nakts paketes ar spārniņiem speciāli ir izstrādātas garākas, līdz ar to palielinot to uzsūktspēju. Masmi Soft īpaši plānās nakts paketes ar spārniņiem ir no 100% bioloģiski audzētas kokvilnas, tāpēc arī daudz "elpojošākas". Šo pakešu lietošana palīdz sievietēm ar jūtīgu ādu mazināt nepanesības vai iekasuma risku, ko izraisa pastāvīgs kontakts ar ķīmiski apstrādātiem materiāliem. Masmi Soft īpaši plānās nakts paketes ar spārniņiem ir ar blīvi austu virskārtiņu un stingru, rievotā rakstā presētu iekškārtu, lai uzlabotu pakešu uzsūktspēju, kā arī novērstu to sagumzīšanos un atslāņošanos. Papilddrošībai noplūdes gadījumos paketēm ir rūpīgi un pamatīgi sastiprinātas maliņas. Ja salīdzina ar ierastajām polimēru paketēm, jāņem vērā, ka Masmi Soft īpaši plānās nakts paketes ar spārniņiem būs biežāk jāmaina, tomēr Masmi solījums ir maksimāli dabīgi, veselībai un videi draudzīgāki kokvilnas izstrādājumi, un tikai pēc tam seko rūpes par maksimālu uzsūktspēju. Dabiskāka izvēle Jūsu intīmajai higiēnai! Šo pakešu ražošanai netiek izcirsti koki, visi Masmi izstrādājumi ir kompostējami un vidē noārdās vairāk kā par 95%. Nesatur smaržvielas, superabsorbējošos polimērus, celulozi, viskozi, ķīmiskas vielas, nav balināti ar hloru vai dioksīnu: 100% bio kokvilna gan virskārtiņā, gan pildījumā.

  Kā lietot?

  Lietojiet Masmi Soft īpaši plānās nakts paketes ar spārniņiem menstruāciju laikā, kad dodieties gulēt.

  Padoms

  Dienas laikā lietojiet Masmi Soft īpaši plānās dienas paketes ar spārniņiem.

  112 vienības:

  Sastāvdaļas:100% organiska kokvilna.
  Apraksts:Masmi biksīšu ieliktnīši, paketes un tamponi izgatavoti no dabiskas vai organiskas kokvilnas. Masmi ir ādai, veselībai un dabai tīkami:• elpojoši;• nesausina;• neizjauc gļotādu dabisko pH līmeni;• veidoti tā, lai mikroskopiskas šķiedru daļiņas nepieliptu gļotādai;• anatomiski pielāgotas formas, maigi pieskārienam un hipoalerģiski;• tamponiem visā garumā cauršūts izvelkamais diegs drošai un ērtai izņemšanai. Arī tamponu aplikators 100% vidē noārdās;• Masmi ražošanai netiek izcirsti koki, visi izstrādājumi ir kompostējami un vidē noārdās vairāk kā par 95%.Neviens no Masmi produktiem nesatur smaržvielas, superabsorbējošos polimērus, celulozi, viskozi, ķīmiskas vielas, nav balināti ar hloru vai dioksīnu: tikai tīra kokvilna gan virskārtiņā, gan pildījumā. Masmi – veselīgāka, dabiskāka un ekoloģiska izvēle Jūsu intīmajai higiēnai!