MASMI HIGIĒNISKĀS PĒCDZEMDĪBU PAKETES - 1207
  • MASMI HIGIĒNISKĀS PĒCDZEMDĪBU PAKETES - 1207

  MASMI HIGIĒNISKĀS PĒCDZEMDĪBU PAKETES

  09000000827
  10,95 €

  Masmi higiēniskās pēcdzemdību paketes no 100% bioloģiski audzētas kokvilnas ir hipoalergēnas, elpojošas un labi uzsūc mitrumu, nesausinot ādu, kas ir īpaši svarīgi pēcdzemdību periodā – šajā laikā strauja hormonu krituma dēļ var novērot maksts sausumu. Nesatur superabsorbentus, smaržvielas, viskozi, celulozi; nav balinātas ar hloru vai dioksīnu. Kompostējamas un vidē noārdās par vairāk kā 95%.

  Apjoms
  Daudzums
  Ir noliktavā

  Ilgi gaidītais brīdis ir klāt – Jūsu bērniņš ir nācis pasaulē! Jūs esat paveikusi skaistu un grūtu darbu, savukārt Jūsu organismam vēl jāatgūstas pēc dzemdībām. Pēcdzemdību periodā Jums nepieciešama īpaši rūpīga higiēna, jo maksts flora tikai pakāpeniski atgriežas normālā stāvoklī un dzemdes kakls vēl nav pilnībā noslēdzies, un nespēj pilnībā veikt savu aizsargājošo funkciju. Tāpēc, kamēr māmiņa gādā par mazuli, Masmi rūpējas par māmiņu, piedāvājot Masmi higiēniskās pēcdzemdību paketes no 100% bioloģiski audzētas kokvilnas. Paketes ir hipoalergēnas, elpojošas un labi uzsūc mitrumu, nesausinot ādu, kas ir īpaši svarīgi pēcdzemdību periodā, kad strauja hormonu krituma dēļ var novērot maksts sausumu. Masmi higiēniskajām pēcdzemdību paketēm ir īpašas struktūras virsslānis, kas novērš šķiedru pielipšanu, kā arī uzsūcošs, mīksts un gaisīgs iekšslānis. 100% dabīgā materiāla paketes neizmaina maksts gļotādas pH līmeni, nesatur superabsorbentus, smaržvielas, viskozi, celulozi un nav balinātas ar hloru vai dioksīnu. Kompostējamas un vidē noārdās par vairāk kā 95%. Dabiska un ekoloģiska izvēle!

  Kā lietot?

  Lietojiet Masmi higiēniskās pēcdzemdību paketes laikā pēc dzemdībām. Atkarībā no asiņošanas stipruma, pēcdzemdību paketes jāmaina ik pēc pāris stundām.

  Padoms

  Pēcdzemdību periodā Jums nepieciešama īpaši rūpīga higiēna, ko var nodrošināt ērti un mūsdienīgi produkti no īpaši maigas 100% bioloģiski audzētas kokvilnas. Izvēlieties hipoalerģiskos Masmi krūštura ieliktnīšus barojošām māmiņām, jo bērniņa zīdīšanas laikā māmiņai īpaši jāaprūpē un jālolo arī krūtis.

   

  73 vienības:

  Sastāvdaļas:Absorbents - 100% ekologiska kokvilna, virskārta - 100% ekoloģiska kokvilna, necaurlaidīgā kārta - biopolimēra plēve, līmes aizsargkārta - silikona papīrs.
  Apraksts:Masmi biksīšu ieliktnīši, paketes un tamponi izgatavoti no dabiskas vai organiskas kokvilnas. Masmi ir ādai, veselībai un dabai tīkami:• elpojoši;• nesausina;• neizjauc gļotādu dabisko pH līmeni;• veidoti tā, lai mikroskopiskas šķiedru daļiņas nepieliptu gļotādai;• anatomiski pielāgotas formas, maigi pieskārienam un hipoalerģiski;• tamponiem visā garumā cauršūts izvelkamais diegs drošai un ērtai izņemšanai. Arī tamponu aplikators 100% vidē noārdās;• Masmi ražošanai netiek izcirsti koki, visi izstrādājumi ir kompostējami un vidē noārdās vairāk kā par 95%.Neviens no Masmi produktiem nesatur smaržvielas, superabsorbējošos polimērus, celulozi, viskozi, ķīmiskas vielas, nav balināti ar hloru vai dioksīnu: tikai tīra kokvilna gan virskārtiņā, gan pildījumā. Masmi – veselīgāka, dabiskāka un ekoloģiska izvēle Jūsu intīmajai higiēnai!