MASMI DIENAS PAKETES AR SPĀRNIŅIEM - 1208
  • MASMI DIENAS PAKETES AR SPĀRNIŅIEM - 1208

  MASMI DIENAS PAKETES AR SPĀRNIŅIEM

  09000000829
  3,95 €

  Masmi dienas paketes ar spārniņiem ar blīvi austu virskārtu un rievotā rakstā presētu iekškārtu uzsūktspējas uzlabošanai. Papilddrošībai paketēm ir rūpīgi un pamatīgi sastiprinātas maliņas. Maksimālam komfortam katra īpaši plānā pakete ir iepakota atsevišķi. Klīniski testētas – hipoalergēnas. Nesatur smaržvielas, viskozi; nav balināti ar hloru vai dioksīnu. 

  Apjoms
  Daudzums
  Ir noliktavā

  No 100% bio kokvilnas. Masmi dienas paketes ar spārniņiem ar blīvi austu virskārtiņu un stingru, rievotā rakstā presētu iekškārtu, lai uzlabotu pakešu uzsūktspēju, kā arī novērstu to sagumzīšanos un atslāņošanos. Papilddrošībai noplūdes gadījumos paketēm ir rūpīgi un pamatīgi sastiprinātas maliņas. Īpaši plāno dienas pakešu sastāvā ir 100% bioloģiski audzēta kokvilna, kas piešķir tām citādāku valkāšanas kvalitāti. Ja salīdzina ar ierastajām polimēru paketēm, jāņem vērā, ka Masmi dienas paketes ar spārniņiem būs biežāk jāmaina, tomēr Masmi solījums ir maksimāli dabīgi, veselībai un videi draudzīgāki kokvilnas izstrādājumi, un tikai pēc tam seko rūpes par maksimālu uzsūktspēju. Dabiskāka izvēle Jūsu intīmajai higiēnai! Šo pakešu ražošanai netiek izcirsti koki, visi Masmi izstrādājumi ir kompostējami un vidē noārdās vairāk kā par 95%. Nesatur smaržvielas, superabsorbējošos polimērus, celulozi, viskozi, ķīmiskas vielas, nav balināti ar hloru vai dioksīnu: 100% bio kokvilna gan virskārtiņā, gan pildījumā.

  Kā lietot? 

  Lietojiet Masmi dienas paketes ar spārniņiem menstruāciju laikā. Atkarībā no menstruāciju dienas un asiņošanas stipruma, Masmi dienas paketes ar spārniņiem jāmaina ik pēc pāris stundām.

  Padoms

  Kad dodieties gulēt, lietojiet Masmi nakts paketes ar spārniņiem - tās ir garākas, līdz ar to tām piemīt lielāka uzsūktspēja. Dodoties gulēt, vienmēr lietojiet paketes, nevis tamponus!

   

  319 vienības:

  Sastāvdaļas:Absorbents - 100% ekologiska kokvilna, virskārta - 100% ekoloģiska kokvilna, individuālais iepakojums - biopolimēra plēve, necaurlaidīgā kārta - biopolimēra plēve, līmes aizsargkārta - silikona papīrs.
  Apraksts:Masmi biksīšu ieliktnīši, paketes un tamponi izgatavoti no dabiskas vai organiskas kokvilnas. Masmi ir ādai, veselībai un dabai tīkami:• elpojoši;• nesausina;• neizjauc gļotādu dabisko pH līmeni;• veidoti tā, lai mikroskopiskas šķiedru daļiņas nepieliptu gļotādai;• anatomiski pielāgotas formas, maigi pieskārienam un hipoalerģiski;• tamponiem visā garumā cauršūts izvelkamais diegs drošai un ērtai izņemšanai. Arī tamponu aplikators 100% vidē noārdās;• Masmi ražošanai netiek izcirsti koki, visi izstrādājumi ir kompostējami un vidē noārdās vairāk kā par 95%.Neviens no Masmi produktiem nesatur smaržvielas, superabsorbējošos polimērus, celulozi, viskozi, ķīmiskas vielas, nav balināti ar hloru vai dioksīnu: tikai tīra kokvilna gan virskārtiņā, gan pildījumā. Masmi – veselīgāka, dabiskāka un ekoloģiska izvēle Jūsu intīmajai higiēnai!