MASMI BIKSĪŠU IELIKTNĪŠI - 1210
  • MASMI BIKSĪŠU IELIKTNĪŠI - 1210

  MASMI BIKSĪŠU IELIKTNĪŠI

  09000000831
  3,95 €

  Dabiskāka izvēle Jūsu intīmajai higiēnai ar Masmi biksīšu ieliktnīšiem, kas pilnībā izgatavoti no bio kokvilnas un bioloģiski audzētas kokvilnas šķiedrām. Mikroskopiskas šķiedru daļiņas nepielīp pie gļotādas; anatomiski pielāgotas formas; maigi un elpojoši; saudzē dabisko gļotādu pH līmeni. Nesatur smaržvielas, viskozi; nav balināti ar hloru vai dioksīnu. No 100% bio kokvilnas.

  Apjoms
  Daudzums
  Ir noliktavā

  Brīdī, kad mēnešreizes jebkurā mirklī varētu sākties vai arī tuvojas beigām, un tāpēc vēl ir neliela asiņošana, Jums ērti liks justies Masmi biksīšu ieliktnīši. Šie ieliktnīši pilnībā izgatavoti no bio kokvilnas un bioloģiski audzētās kokvilnas šķiedrām. Īpaši izveidoti, lai mikroskopiskas šķiedru daļiņas neliptu pie gļotādas, kā mēdz notikt ar parastām paketēm vai tamponiem. Masmi biksīšu ieliktnīšiem ir anatomiski pielāgotas formas, tie ir maigi un ādai patīkami, elpojoši, kā arī saudzē dabisko gļotādu pH līmeni, tādējādi sargājot ādu no pārliekas sausināšanas, kairinājuma un iekaisuma riska. Dabiskāka izvēle Jūsu intīmajai higiēnai! Šo biksīšu ieliktnīšu ražošanai netiek izcirsti koki, visi Masmi izstrādājumi ir kompostējami un vidē noārdās vairāk kā par 95%. Nesatur smaržvielas, superabsorbējošos polimērus, celulozi, viskozi, ķīmiskas vielas, nav balināti ar hloru vai dioksīnu: 100% bio kokvilna gan virskārtiņā, gan pildījumā.

  Kā lietot? 

  Lietojiet Masmi biksīšu ieliktnīšus pirms pašām menstruācijām, kad neziniet tieši, kurā dienā tās sāksies. Tāpat Masmi biksīšu ieliktnīšus variet lietot tūlīt pēc mēnešreizēm, kad vēl ir nelieli smērējumi, kā arī ap cikla 14. dienu, kad mēdz būt pastiprināti izdalījumi.

  Padoms

  Jums varētu patikt arī Masmi Soft 2 in 1 biksīšu ieliktnīši/īpaši plānas ikdienas paketes, kas izmantojamas, atkarībā no izdalījumu daudzuma. Īpaši paredzētas lietošanai ikdienā, nelielai asiņošanai vai izdalījumiem.

  346 vienības:

  Sastāvdaļas:Absorbents - 100% ekologiska kokvilna, virskārta - 100% ekoloģiska kokvilna, necaurlaidīgā kārta - biopolimēra plēve, līmes aizsargkārta - silikona papīrs.
  Apraksts:Masmi biksīšu ieliktnīši, paketes un tamponi izgatavoti no dabiskas vai organiskas kokvilnas. Masmi ir ādai, veselībai un dabai tīkami:• elpojoši;• nesausina;• neizjauc gļotādu dabisko pH līmeni;• veidoti tā, lai mikroskopiskas šķiedru daļiņas nepieliptu gļotādai;• anatomiski pielāgotas formas, maigi pieskārienam un hipoalerģiski;• tamponiem visā garumā cauršūts izvelkamais diegs drošai un ērtai izņemšanai. Arī tamponu aplikators 100% vidē noārdās;• Masmi ražošanai netiek izcirsti koki, visi izstrādājumi ir kompostējami un vidē noārdās vairāk kā par 95%.Neviens no Masmi produktiem nesatur smaržvielas, superabsorbējošos polimērus, celulozi, viskozi, ķīmiskas vielas, nav balināti ar hloru vai dioksīnu: tikai tīra kokvilna gan virskārtiņā, gan pildījumā. Masmi – veselīgāka, dabiskāka un ekoloģiska izvēle Jūsu intīmajai higiēnai!