Florame tualetes ūdens "Exquisite Fruits" - 1
  • Florame tualetes ūdens "Exquisite Fruits" - 1

Florame tualetes ūdens "Exquisite Fruits"

01000001423
€24.95

Svaigs, salds un sulīgs sarkano augļu gardums – esi visiekārojamākā odziņa! Īsts dabas koncentrāts, kas saudzē Jūsu ādu un veselību – veidots tikai no dabīgām un organiskām izejvielām.

Apjoms
Quantity
Ir noliktavā

Virsnots: burkāns, roze
Sirdsnots: badjāns, sandalkoks
Bāzes nots: kazenes, avenes, karamele
100% sastāvdaļu ir dabiskas izcelsmes, 92% sastāvdaļu organiskas (Ecocert sertificēts). Nesatur sintētiskas smaržvielas vai fiksatorus, dzīvnieku izcelsmes vielas, nav testēti uz dzīvniekiem.

Lietošana: Izsmidziniet uz ādas un/vai matiem.

Padoms:

Tualetes ūdeņu aromāti ir vieglāki – tos var viegli nomainīt, ik dienas izvēloties citu, tā brīža noskaņojumam piemērotāko smaržu. Smaržūdeņi ir intensīvāki un noturīgāki.

Nav ieteicams sievietēm grūtniecības laikā un bērna zīdīšanas periodā.

3 Items

Data sheet

Sastāvdaļas: Alcohol*, Parfum (Fragrance), Rosa Damascena (Rose) Flower Water*, Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil*, Santalum Album (Sandalwood) Oil, Citrus Nobilis (Mandarin Orange) Peel Oil*, Pelargonium Graveolens (Geranium) Flower Oil*, Limonene, Citronellol, Geraniol, Linalool. * - no bioloģiski audzētiem augiem.
Apraksts: Mainās noskaņojums – maini smaržas! Mūsdienīgi, dzīvespriecīgi dienas aromāti no Francijas. Izstrādāti sadarbībā ar pieredzējušiem un talantīgiem Francijas parfīmu meistariem, tie ir moderni augstas kvalitātes aromāti, kas izceļ Jūsu personību ar sabalansētu, izsmalcinātu kompozīciju; joprojām paliekot īsts dabas koncentrāts, kas saudzē Jūsu ādu un veselību – veidoti tikai no dabīgām izejvielām: bio alkohola, ziedūdeņiem, augu ēteriskajām eļļām un aromātiskiem ekstraktiem (Ecocert sertificēti, Cosmebio standartam atbilstoši, 100% dabīgi un maksimāli organiski (85-100%) sastāvi). Nesatur sintētiskas smaržvielas vai fiksatorus, dzīvnieku izcelsmes vielas, nav testēti uz dzīvniekiem.
Kolekcijā ietilpst 5 tualetes ūdeņi (Eau de Toilette) un 3 smaržūdeņi (Eau de Parfum). Aromāti vairāk sievietēm paredzēti, tomēr Vanilla, Amber vai Verbena varētu patikt un derēt arī vīriešiem.

You might also like