JĀSÖN SEA FRESH® STIPRINOŠA ZOBU PASTA AR JŪRAS AUGIEM UN MINERĀLIEM - 1
  • JĀSÖN SEA FRESH® STIPRINOŠA ZOBU PASTA AR JŪRAS AUGIEM UN MINERĀLIEM - 1

JĀSÖN SEA FRESH® STIPRINOŠA ZOBU PASTA AR JŪRAS AUGIEM UN MINERĀLIEM

01000002311
€8.95

Jāsön Sea Fresh toothpaste Stiprinoša zobu pasta ar zilzaļajām aļģēm dabiski stiprina zobus un smaganas ar zilzaļajām aļģēm, kas bagātas ar kalciju, proteīniem un antioksidantiem.Dabiskas pulējošas vielas – bambusu pulveris, kalcijs un silīcijs – saudzīgi padara zobus baltākus un kavē aplikuma veidošanos. Iedarbīga krūzmētras un pētersīļa ekstraktu kombinācija nodrošina tīru, svaigu elpu.

Apjoms
Quantity
Ir noliktavā

Jāsön zobu pastas nesatur ne gramu kairinošo ķimikāliju un raupju abrazīvu sastāvdaļu, ar kurām zobu baltumu cenšas panākt sintētiskās masu produkti.

Par zobu baltumu rūpējas dabiskas pulējošas vielas - bambusa stiebru pulveris, kalcijs, soda un silīcijs, kas maigi nopulē zobus, padarot tos baltākus un kavējot aplikuma veidošanos.

Zobus no skābju ietekmes un kariesa apdraudējuma aizsargā augstvērtīgi augu ekstrakti, piemēram, greipfrūtu un piparmētru dzimtas auga - perillas sēklu ekstrakti

Smaganu un mutes gļotādu aizsardzību un stiprināšanu nodrošina Austrālijas tējas koka un Indijas tējas koka jeb nīma koka eļļa, krustnagliņu eļļa, kā arī Klamatezera (Oregona, ASV) kristāltīrajos ūdeņos augošās bioloģiski aktīvas zilzaļās aļģes. Alvejas želeja gļotādu mitrina, bet kliņģerīšu ekstrakts – remdē.

Par svaigu elpu un patīkamu zobu pastas garšu rūpējas piparmētru, krūzmētru, apelsīnu un kanēļa ēteriskās eļļas.

Kā lietot:

Tīriet zobus pēc katras ēdienreizes vai vismaz 2 reizes dienā, vai arī kā noteicis zobārsts. Bērniem, jaunākiem par 6 gadiem lieto zirņa lieluma piciņu zobu pastas. Apmāciet bērnu zobu tīrīšanā un mutes skalošanā, lai samazinātu iespējamo zobu pastas norīšanu. Ja nepieciešams, bērns jāuzrauga. Bērni pirms 2 gadu vecuma drīkst lietot zobu pastu tikai pēc ārsta vai zobārsta norādījuma.

Nelielu daudzumu zobupastas uzspied uz zobu birstes. Tīrot ārējo zobu virsmu, novietojiet zobu birsti 45 grādu leņķī pret smaganu līniju. Ar maigām, apļveida kustībām virziet zobu birsti uz priekšu un atpakaļ pret zobiem un smaganām. Izmantojiet tās pašas kustības, tīri zobu kožamvirsmas un zobu iekšējās virsmas. Tīrot zobus, nepiemirstiet notīrīt arī mēli, lai padarītu elpu svaigu.

PADOMS

Pēc zobu tīrīšanas ar Jāsön Stiprinošo zobu pastu ar zilzaļajām aļģēm skalojiet muti ar Jāsön Powersmile® mutes skalojamo līdzekli, Jāsön Healthy Mouth® mutes skalojamo līdzekli vai Jāsön Nutri Smile® mutes skalojamo līdzekli.

480 Items

Data sheet

Sastāvdaļas: Calcium Carbonate, Aqua (Water), Glycerin, Sodium Cocoyl Glutamate, Mentha Viridis (Spearmint) Leaf Oil, Carrageenan, Aloe Barbadensis Leaf Juice(1), Bambusa Arundinacea Stem Powder, Carum Petroselinum (Parsley) Extract, Citrus Grandis (Grapefruit) Seed Extract, Chlorella Pyrenoidosa Extract, Perilla Ocymoides Seed Extract, Stevia Rebaudiana Leaf/Stem Extract, Silica, Sodium Bicarbonate. (1) - Certified Organic Ingredient
Apraksts: JĀSÖN ir dibināts 1959. gadā un vairāk nekā 50 gadus piedāvā drošus un iedarbīgus kosmētikas līdzekļus, kas nesatur kaitīgas vielas – naftas produktus, SLS, parabēnus un ftalātus. Jāsön līdzekļi mutes veselībai ļauj arī mūsdienu steigas pilnajā dzīves ritmā katru dienu rūpēties par sevi bez kompromisiem un paviršības.
Bezglutēna:

You might also like