URTEKRAM BAROJOŠAS ZIEPES BEZ SMARŽAS - 1
  • URTEKRAM BAROJOŠAS ZIEPES BEZ SMARŽAS - 1

URTEKRAM BAROJOŠAS ZIEPES BEZ SMARŽAS

01000007515
€2.50

Urtekram No Perfume barojošas ziepes bez smaržas un bez liekām sastāvdaļām – tikai augstvērtīgas augu eļļas rūpīgai ādas attīrīšanai un glicerīns dāsnai mitrināšanai.

Apjoms
Quantity
Ir noliktavā

Visi Urtekram līdzekļi ir COSMOS ORGANIC sertificēti – tā ir vienota sertificēšanas sistēma, kurā apvienoti BDIH (Vācija), CosmeBio (Francija), Ecocert (Francija), ICEA (Itālija) un Soil Association (UK) ekosertifikāti. Urtekram līdzekļos nav mākslīgu uzlabotāju, piedevu, konservantu un krāsvielu. Šampūniem, kondicionieriem, dušas želejām un ķermeņa losjoniem ir patīkamas – viendabīgas un biezas – tekstūras, līdzekļi ir ļoti efektīvi (pietiek ilgam laikam). Iepakojums - pudeles, korķīši un etiķetes – ir izgatavoti no otrreizējās pārstrādes materiāliem.

Padoms

Izmēģiniet arī Urtekram No Perfume barojošo roku krēmu bez smaržas, kas kopj un aizsargā roku ādu ar barojošajām naktssveces, mandeļu un hohobas eļļām.

153 Items

Data sheet

Sastāvdaļas: Sodium palmate**, sodium palm kernelate**, aqua, glycerin**, sodium chloride, citric acid. * - ingredient from Organic Farming, ** - made using organic ingredients.
Apraksts: Ar katru dienu pieaug to cilvēku skaits, kuriem lietojot aromatizētus kosmētikas vai mazgāšanas līdzekļus, parādās alerģiskas reakcijas. Lai cilvēkiem ar paaugstinātu jutību pret smaržvielām radītu iespēju droši, taču patīkami un iedarbīgi kopt ķermeni un matus, dāņu ekokosmētikas ražotājs Urtekram radījis īpašu kopšanas līdzekļu sēriju No Perfume.
Vegāns:

You might also like