Florame aprikožu kauliņu eļļa - 1
  • Florame aprikožu kauliņu eļļa - 1

Florame aprikožu kauliņu eļļa

01000005326
€9.95

Pirmā spieduma, auksti spiesta eļļa no organisku aprikožu kauliņu mandeļveidīgajiem kodoliem. Ideāla bāzes eļļa aromterapeitiskajām masāžām, sausas, vitalitāti zaudējušas ādas kopšanai.

Apjoms
Quantity
Ir noliktavā

Bagāta mononepiesātinātajām (oleīnskābe) un polinepiesātinātajām (linolēnskābe), A un E vitamīniem. Piemērota gan ķermenim, gan sejai. Ideāla sausai un grumbainai ādai, krēma vietā nogurušai, nespodrai ādai.

Lietošana: Kā masāžas eļļu, mitrinošu, barojošu un atjaunojošu ādas, matu un nagu kopšanas līdzekli, kā bāzes eļļu ēterisko eļļu atšķaidīšanai vai masku pagatavošanai. Vienu pašu, sajauktu ar kādu citu Florame augu eļļu, vai sajauktu ar Florame ēteriskajām eļļām (skat. Padoms), uzklājiet attīrītai sejas vai ķermeņa ādai, iemasējiet, līdz iesūcas ādā. Kā matu masku – uzklājiet matiem vai matu galiem, ļaujiet 30 min. iedarboties, tad izmazgājiet.

Padoms

Ļoti ērta dozēšana, gatavojot aromterapeitisko eļļu –  katri 10 pilieni Florame ēteriskās eļļas Florame augu eļļas pudelītē veido 1% koncentrāciju.
Piemēram, ja gatavojat masāžas eļļu bērnam vai vēlaties lietot eļļu ķermeņa losjona veidā, ieteicamā koncentrācija ir 0,5% (tas nozīmē – Florame augu eļļas pudelītē iepiliniet 5 pilienus izvēlētās Florame ēteriskās eļļas). Ja gatavojat masāžas eļļu pieaugušam cilvēkam vai vēlaties eļļu izmantot kā matu masku, ieteicamā koncentrācija ir līdz 5% (līdz 50 pilieniem Florame ēteriskās eļļas vai vairāku Florame ēterisko eļļu kombinācijas)

Lai izvēlētos Jūsu vajadzībām piemērotāko ēterisko eļļu, skatieties šeit. 

25 Items

Data sheet

Sastāvdaļas: Prunus armeniaca kernel oil (bio).
Apraksts: Visas Florame augu eļļas ir augstākās kvalitātes, izsmalcinātas pirmā spieduma eļļas, auksti spiestas, no bioloģiski audzētu augu izejvielām – tās ir 100% organiskas un extra virgin. Tādēļ tās ir sevišķi bagātas ar barojošām un atjaunojošām taukskābēm, vitamīniem, antioksidantiem un citām augstvērtīgām aktīvajām vielām. Florame eļļām nav pievienotas nekādas citas piedevas. Lai sargātu eļļas no oksidēšanās, tās iepildītas tumšās pudelītēs, kuras ērtākai lietošanai apgādātas ar pumpīti.
Augu eļļas mīkstina, mitrina un aizsargā ādu, matus un nagus, un tām piemīt arī kopjošas, remdējošas un atjaunojošas īpašības. Masāžas laikā augu eļļa padara ādu slidenāku – mazinot berzi, eļļa rūpējas, lai masāža nesagādātu diskomfortu, būtu maigāka un patīkama.
Visas Florame augu eļļas variet jaukt savā starpā, lai panāktu sev tīkamāko iedarbību un tekstūru.

Florame augu eļļas variet izmantot:
• Kā masāžas eļļu
• Kā ādas, matu un nagu kopšanas līdzekli
• Kā bāzes eļļu aromterapijas maisījumiem vai kosmētikas līdzekļiem
• Kā masku
Florame eļļas, kas bagātas ar omega-3 taukskābēm, kā mandeļu, makadamijas, lazdu riekstu, vīnogu kauliņu eļļas, ir vieglākas, “sausākas” – tās ātri iesūcas, neatstājot taukainu sajūtu, tādēļ perfekti piemērotas sejas kopšanai. Ar omega-6 taukskābēm bagātās Florame eļļas, kā aprikožu kauliņu, hohoba un sezama eļļas, teicami slīd, tādēļ ideālas masāžām. Atjaunojošās eļļas, kā argāna, naktssveces, mežrozīšu, ieteicamas anti-age efektam, bojāta ādas aizsargslānīša vai matu un nagu atjaunošanai un spēcināšanai. Florame macerācijas eļļas (augu izvilkums eļļā) – kliņģerīšu un asinszāles – paredzētas jutīgas, kairinātas, pārsauļotas (tai skaitā – zīdaiņu ādas kopšanai.

You might also like