URTEKRAM ZOBU PASTA BĒRNIEM - 911
  • URTEKRAM ZOBU PASTA BĒRNIEM - 911

  Urtekram zobu pasta bērniem

  01000009165
  3,95 €

  Urtekram zobu pasta bērniem – maigi putojot kopj mazuļa zobiņus ar dabisko krītu, fenheļa un mirres eļļām. Patīkama garša.

  Apjoms
  Daudzums
  Ir noliktavā

  Visi Urtekram līdzekļi ir COSMOS ORGANIC sertificēti – tā ir vienota sertificēšanas sistēma, kurā apvienoti BDIH (Vācija), CosmeBio (Francija), Ecocert (Francija), ICEA (Itālija) un Soil Association (UK) ekosertifikāti. Urtekram līdzekļos nav mākslīgu uzlabotāju, piedevu, konservantu un krāsvielu. Šampūniem, kondicionieriem, dušas želejām un ķermeņa losjoniem ir patīkamas – viendabīgas un biezas – tekstūras, līdzekļi ir ļoti efektīvi (pietiek ilgam laikam). Iepakojums - pudeles, korķīši un etiķetes – ir izgatavoti no otrreizējās pārstrādes materiāliem.

  Padoms

  Izmēģiniet arī Urtekram zobu pastu Tuttifrutti, kas der gan maziem, gan lieliem. Krīts tās sastāvā noņem aplikumus un rūpējas par baltiem zobiem, bet alveja, kumelīte un mirre kopj un aizsargā mutes dobumu. 

  47 vienības:

  Sastāvdaļas:Calcium carbonate, aqua, glycerin**, xanthan gum, foeniculum vulgare oil* (aroma*), commiphora myrrha oil, limonene. * - ingredient from Organic Farming, ** - made using organic ingredients.
  Apraksts:Zobu pastas bez fluora ar dabisku pulējošu vielu - krītu (kalcija karbonātu) un ārstniecisku augu eļļām, maigi putojot, likvidē baktēriju veidoto aplikumu un rūpējas par mutes dobuma veselību.
  Vegānisks:

  JUMS VARĒTU PATIKT