COSLYS SEJAS TONIKS AR LILIJU EKSTRAKTU NORMĀLAI UN KOMBINĒTAI ĀDAI - 608
  • COSLYS SEJAS TONIKS AR LILIJU EKSTRAKTU NORMĀLAI UN KOMBINĒTAI ĀDAI - 608

  Coslys sejas toniks ar liliju ekstraktu normālai un kombinētai ādai

  01000005301
  12,95 €

  Coslys Lily sejas toniks ar liliju ekstraktu normālai un kombinētai ādai bez kairināšanas noņem pēdējās kosmētikas un netīrumu paliekas, kas sakrājušās visas dienas un nakts laikā. Liliju ekstrakts remdē, bet apelsīnu ziedu, vīgriežu, kumelīšu, burvjlazdas un rudzupuķu ziedūdeņi patīkami tonizē ādu. Sertificēta dabīgā kosmētika.

  Apjoms
  Daudzums
  Ir noliktavā

  Pabeidz sejas attīrīšanas procesu, noņemot kosmētiku un tonizējot ādu ar Coslys Lily sejas toniku ar liliju ekstraktu normālai un kombinētai ādai! Papildināts ar pieciem dažādiem organiskiem ziedūdeņiem, - apelsīnu ziedu, vīgriezes, kumelīšu, burvjlazdas un rudzupuķu – tas atsvaidzina un tonizē ādu. Patentēta, inovatīva liliju ekstrakcijas metode Totum of the Plant bez ķīmisku šķīdinātāju palīdzības palīdzējusi iegūt pilnīgu ekstraktu, kas maksimāli līdzīgs lilijas auga dzīvības sulai. Šādi iegūtā ekstraktā saglabājas visas lilijas ziedu aktīvās vielas - polifenoli, vitamīni, antioksidanti, flavonoīdi - vienotā kompozīcijā. Coslys Lily sejas tonika ar liliju ekstraktu normālai un kombinētai ādai sastāvā 99,19% sastāvdaļu ir dabīgas izcelsmes; 25,16% sastāvdaļu – organiskas.

  Ādas tips: normālai un kombinētai ādai.

  Kā lietot?

  Pēc ādas attīrīšanas ar Coslys Lily losjonu sejas attīrīšanai ar liliju ekstraktu normālai un kombinētai ādai, Coslys Lily sejas toniku ar liliju ekstraktu normālai un kombinētai ādai uzklāj uz vates plāksnītes un attīri sejas, kakla ādu. Turpini sejas kopšanu ar Coslys Lily sejas dienas krēmu ar liliju ekstraktu normālai un kombinētai ādai vai Coslys Lily nakts krēmu ar liliju ekstraktu normālai un kombinētai ādai.

  Padoms

  Lai efekts būtu īpaši pamanāms, lieto arī pārējos šīs sērijas sejas kopšanas produktus: Coslys Lily losjonu sejas attīrīšanai ar liliju ekstraktu normālai un kombinētai ādai, Coslys Lily līdzekli acu kosmētikas noņemšanai, Coslys Lily dienas krēmu ar liliju ekstraktu normālai un kombinētai ādai, Coslys Lily nakts krēmu ar liliju ekstraktu normālai un kombinētai ādai, Coslys Lily pīlinga krēmu ar liliju ekstraktu normālai un kombinētai ādai un Coslys Lily masku ar liliju ekstraktu normālai un kombinētai ādai.

  23 vienības:

  Sastāvdaļas:Aqua (water), citrus amara flower water* (organic orange tree flower water), spiraea ulmaria flower water* (organic meadowsweet flower water), antemis nobilis flower water* (organic chamomile flower water), hamamelis virginiana water* (organic hamamelis flower water), centaurea cyanus flower water* (organic cornflower flower water), lilium candidum extract* (organic white lily extract), prunus amygdalus dulcis oil* (organic sweet almond oil), lauryl glucoside (emulsifier from glucose), polyglyceryl-2 dipolyhydroxystearate (vegetable emulsifier), glycerin (vegetable glycerin), aniba rosaeodora wood oil* (organic rosewood essential oil), cananga odorata oil* (organic ylang ylang essential oil), benzyl alcohol (and) dehydroacetic acid (preservative systems), benzyl benzoate (and) benzyl salicylate (and) farnesol (and) geraniol (and) limonene (and) linalool (ingredients from essential oils)*. * - no bioloģiski audzētiem augiem.
  Apraksts:Mirkli, apstājies, tu esi skaists! Gadsimtiem ilgi parfimēri un kosmētikas formulu izstrādātāji mēģinājuši notvert ziedu reibinošo smaržu, arī to dzīvības spēku un ieslodzīt smaržu, krēmu pudelītēs. Rezultāti bijuši dažādi, tomēr parasti apstrādes rezultātā zudībā iet gan daļa smaržas, gan auga dzīvības spēka. Coslys izstrādātā un patentētā inovācija Totum of the Plant ir gluži kā laika mašīna, kas apstādina mirkli, kurā zieds ir pašā krāšņumā, plaukumā. Īpaša vakuuma ekstrakcijas metode ļauj iegūt auga aktīvās sastāvdaļas (polifenolus, vitamīnus, antioksidantus, flavonoīdus) vienotā ekstraktā, kurā aktīvās vielas viena otru papildina. Iegūstot no auga visu labumu, arī ādai tiek viss augu skaistums un spēks. Simtprocentīga dzīvības sula!Atkarībā no ādas vajadzībām, Tev ir iespēja izvēlēties un vienlaicīgi lietot sev tīkamākos līdzekļus no vairākām Coslys sejas kopšanas sērijām ar patentēto Totum of the Plant inovāciju: Coslys Lily – normālas un kombinētas ādas kopšanai, Coslys Rose - sausas un jutīgas ādas kopšanai, kā arī Coslys jauniešu un problemātiskas ādas kopšanai.Coslys Lily sērija normālas un kombinētas ādas kopšanai ar vienu no senākajiem kultūraugiem, kas pazīstams jau vairāk kā 4000 gadus - liliju. Baltie, greznie ziedi izsenis iecienīti gan parfimēru, gan kosmētikas līdzekļu radītāju vidū, tomēr tikai īpašā Totum of the Plant tehnoloģija ļauj pilnībā iegūt no lilijām visas vērtīgās vielas vienotā veselumā, ļaujot ādai nodot visu brīnumainā zieda skaistumu un dzīvinošo spēku. Coslys Lily sērija sastāv no Coslys Lily losjona sejas attīrīšanai, Coslys Lily sejas tonika un Coslys Lily līdzekļa acu kosmētikas noņemšanai; Coslys Lily dienas krēma un Coslys Lily nakts krēma; Coslys Lily pīlinga krēma un Coslys Lily maskas.

  JUMS VARĒTU PATIKT