• -20%
Antipodes® Ananda antioksidantiem bagāts toniks sejai - 4043
  • Antipodes® Ananda antioksidantiem bagāts toniks sejai - 4043
  • Antipodes® Ananda antioksidantiem bagāts toniks sejai - 4043
  • Antipodes® Ananda antioksidantiem bagāts toniks sejai - 4043
  • Antipodes® Ananda antioksidantiem bagāts toniks sejai - 4043
  • Antipodes® Ananda antioksidantiem bagāts toniks sejai - 4043

Antipodes® Ananda antioksidantiem bagāts toniks sejai

01000010006
32,95 €
26,36 € IETAUPI 20%

Ļauj savai ādai atveldzēties ar Jaunzēlandes dabas spēku… atklāj Antipodes® Ananda! Uz Waiwera® ūdens bāzes veidotais toniks bagātina ādu ar antioksidantiem no aveņu sēklu ekstrakta un atjauno ādu ar melnās kokpapardes ekstraktu. Alveja un ārstniecības alteja remdē jutīgo ādu. 

Apjoms
Daudzums
Ir noliktavā.

Antipodes® videi draudzīgais kosmētikas klāsts ir radīts Jaunzēlandē jeb Aotearoa – kā to dēvē pirmiedzīvotāji maori. Tieši Jaunzēlandē tiek iegūtas produktu izejvielas, tādējādi daloties senajos Jaunzēlandes unikālās floras noslēpumos ar visu pasauli.

Atklājiet zinātniski pārbaudītās sastāvdaļas un formulas, kas dabīgi atbalsta ādas funkcijas, uzlabo pašsajūtu un izceļ Jūsu skaistumu... atklājiet Antipodes®!

Sniedziet labsajūtu sakairinātai ādai ar izmeklētiem augu ekstraktiem un dabīgām minerālvielām no 15000 gadu senā Waiwera® artēziskā ūdens, kas nācis no Jaunzēlandes zemes dzīlēm.

Omega taukskābes un antioksidantiem bagātais aveņu sēklu ekstrakts palīdz atjaunot ādas lipīdus un samazina mitruma zudumu.

Alveja un ārstniecības alteja nomierina apsārtušu un sakairinātu ādu, kamēr mamaku melnā kokpaparde veicina veselīgu ādas šūnu atjaunošanos.

Atklājiet noslēpumaino izsmalcinātās Bulgārijas rozes valdzinājumu – vienam vērtīgās eļļas pilienam nepieciešamas ziedlapiņas no tūkstošiem ar rokām ievāktu rožu.

Dermatoloģiski pārbaudīts, piemērots sakairinātai un saules bojātai ādai, jutīgai ādai*.

IKDIENAS RITUĀLS: dāsni izsmidziniet uz sejas, kakla un dekoltē ādas vairākas reizes dienā, lai tūlītēji mitrinātu ādu un sniegtu tai aizsardzību no vides nelabvēlīgās iedarbības.

* Dermatoloģiski apstiprināts jutīgai ādai. Neatkarīgas laboratorijas pētījums: 50 sievietes ar jutīgu ādu, Ņujorka.

67 vienības:

Sastāvdaļas:Aqua (Waiwera Artesian Mineral Water), aloe barbadensis (aloe vera leaf)**, cyathea medullaris (mamaku extract), gluconolactone, sodium benzoate, dehydroacetic acid, benzyl alcohol, bisobolol, althaea officinalis (marshmallow extract), rubus idaeus (raspberry extract), rosa damasca (Bulgarian rose oil)** , ** - sertificētas bioloģiskajā lauksaimniecībā iegūtas sastāvdaļas.BioGro sertificēta biokosmētika. 100% sastāvdaļu ir dabīgas izcelsmes, 77% iegūtas bioloģiskajā lauksaimniecībā. Piemērots veģetāriešiem.
Vegānisks:

JUMS VARĒTU PATIKT