DR.HAUSCHKA PIEDEVA SEJAS TVAIKA VANNAI - 305
  • DR.HAUSCHKA PIEDEVA SEJAS TVAIKA VANNAI - 305

DR.HAUSCHKA PIEDEVA SEJAS TVAIKA VANNAI

01000001912
22,95 €

Piedeva sejas tvaika vannai atver ādas poras, attīra ādu un sagatavo to turpmākajai dziļai attīrīšanai ar Attīrošo mālu masku. Novērš apsārtumus, izsitumus uz ādas, melnos komedonus un pūtītes.

Sastāvā: margrietiņa, burvju lazda un krese – veicina ādas vielmaiņu, attīra, samazina poras un novērš izsitumus.

Apjoms
Daudzums
Ir noliktavā

Lietošana

Attīrošo Piedevu sejas tvaika vannai iesakām izmantot 1–2 reizes nedēļā. Aptuveni puslitram karstā ūdens pievienojiet divas ēdamkarotes līdzekļa. Uzlieciet uz galvas dvieli un paturiet seju tvaikos aptuveni 5–10 minūtes. Papildus iesakām lietot Attīrošo mālu masku.

Ieteikums

Lai novērstu pūtītes un komedonus, iesakām uzklāt Piedevu sejas tvaika vannai tieši uz pūtītēm un komedoniem.

3 vienības:

Sastāvdaļas: Aqua, Bellis Perennis Flower Extract, Alcohol, Tropaeolum Majus Flower/Leaf/Stem Extract, Hamamelis Virginiana Bark/Leaf Extract.
*dabīgu ēterisko eļļu sastāvdaļa
Apraksts: Ikdienas steigā mazie kopšanas rituāli mums sniedz sajūtu, ka jūtamies labi savā ādā. Tāpēc dāviniet sev mirkli uzmanības, ko esat nopelnī̄jusi – ar atbrīvojošu sejas dziļo tīrīšanu vai īpašu papildkopšanu. Dr.Hauschka intensīvās kopšanas produkti papildina Dr.Hauschka pamatkopšanu, sniedzot ādai stabilizējošu impulsu. Sāciet savu intensīvās kopšanas programmu ar Dr.Hauschka piedevu sejas tvaika vannām, kas atvērs poras un atbrīvos ādu no netīrumiem. Turpiniet ar Dr.Hauschka attīrošo mālu masku, kuras izstrādē izmantoti: ārstnieciskais māls, lielās kreses un burvjlazda.
1-2 reizes nedēļā palutiniet sevi ar Dr.Hauschka intensīvās kopšanas produktu patīkamo efektu. Jūsu āda būs pateicīga un iegūs veselīgi svaigu toni.

JUMS VARĒTU PATIKT