COSLYS PUTAS SEJAS ATTĪRĪŠANAI AR ORGANISKU ROŽŪDENI SAUSAI UN JUTĪGAI ĀDAI - 615
  • COSLYS PUTAS SEJAS ATTĪRĪŠANAI AR ORGANISKU ROŽŪDENI SAUSAI UN JUTĪGAI ĀDAI - 615
  • COSLYS PUTAS SEJAS ATTĪRĪŠANAI AR ORGANISKU ROŽŪDENI SAUSAI UN JUTĪGAI ĀDAI - 615

  Coslys putas sejas attīrīšanai ar organisku rožūdeni sausai un jutīgai ādai

  01000000967
  13,95 €

  Maigo, ziepes nesaturošo Coslys Rose putu sejas attīrīšanai ar organisku rožūdeni sausai un jutīgai ādai sastāvā ir rožu ekstrakts, kā arī augu izcelsmes šūnu atjaunotājs un remdētājs bisabolols, kas nomierina un aizsargā ādu. Bio alveja sausai, jutīgai ādai nodrošina tik ļoti nepieciešamo mitrināšanu. Putas ideāli piemērotas ikdienas higiēnai un grima noņemšanai. Sertificēta dabīgā kosmētika.

  Apjoms
  Daudzums
  Ir noliktavā

  Praktiska, viegla, ādu mīkstinoša formula! Coslys Rose putu sejas attīrīšanai ar organisku rožūdeni sausai un jutīgai ādai sastāvā ir bioloģiski audzēta alveja, kas izceļas ar savām mitrinošajām un pretiekaisuma īpašībām. Organiskais rožūdens ādai piešķir delikātu aromātu. Putas ideāli piemērotas ikdienas higiēnai un grima noņemšanai. Patentēta, inovatīva rožu ekstrakcijas metode Totum of the Plant bez ķīmisku šķīdinātāju palīdzības palīdzējusi iegūt pilnīgu ekstraktu, kas maksimāli līdzīgs rožu auga dzīvības sulai. Šādi iegūtā ekstraktā saglabājas visas rožu ziedu aktīvās vielas - polifenoli, vitamīni, antioksidanti, flavonoīdi - vienotā kompozīcijā. Coslys Rose putu sejas attīrīšanai ar organisku rožūdeni sausai un jutīgai ādai sastāvā 98,91% sastāvdaļu ir dabīgas izcelsmes; 12,60% sastāvdaļu – organiskas.

  Ādas tips: sausai un jutīgai ādai.

  Kā lietot?

  Uzklāj Coslys Rose putas sejas attīrīšanai ar organisku rožūdeni sausai un jutīgai ādai uz samitrinātas sejas, iemasē ādā ar augšupejošām apļveida kustībām un rūpīgi noskalo ar remdenu ūdeni. Turpini sejas kopšanu ar Coslys Rose sejas krēmu ar organisku rožūdeni sausai un jutīgai ādai.

  Padoms

  Arī ar Coslys Rose micelāro ūdeni ar organisku rožūdeni sausai un jutīgai ādai efektīvi var notīrīt dekoratīvo kosmētiku no acīm! Pirms sejas mazgāšanas ar Coslys Rose putām sejas attīrīšanai ar organisku rožūdeni sausai un jutīgai ādai, bagātīgi samitrini vates plāksnīti ar micelāro ūdeni un paturi to uz aizvērtiem acu plakstiņiem, skropstām 3-5 sekundes. Tad notīri acis. Turot acis aizvērtas, saudzīgi novieto vates plāksnīti zem skropstām un tīri, lai noņemtu zem skropstām esošo skropstu tušu, bet neberzē!

  Beidzās Coslys Rose putas sejas attīrīšanai ar organisku rožūdeni sausai un jutīgai ādai? Taupi resursus un iegādājies Coslys Rose putas sejas attīrīšanai ar organisku rožūdeni iepakojumā atkārtotai uzpildīšanai (re-fill, 300 ml)!

   

  10 vienības:

  Sastāvdaļas:Aqua (water), rosa damascena flower water* (organic rose flower rose), cocamidopropyl betaine (amphoteric surfactant from coco and palm kernem oil), glycerin (vegetable glycerin), aloe barbadensis leaf juice* (organic aloe vera), sodium lauryl glucose carboxylate (anionic surfactant on sugar base), lauryl glucoside (anionic surfactant on sugar base), sodium chloride (salt), potassium olivate* (soap from organic olive oil), potassium palm kernelate* (soap from organic palm kernel oil), sucrose cocoate (non ionic surfactant on sugar base), bisabolol (natural bisabolol from candeia essential oil), pelargonimum graveolens oil* (organic geranium essential oil) alcohol (alcool), tetrasodium glutamate diacetate (sequestrent), potassium hydroxide (and) sodium hydroxide (PH balancers), benzyl alcohol (and) sodium benzoate (preservative system), citronellol (and) geraniol (and) linalool (ingredients from essential oils). * - no bioloģiski audzētiem augiem.
  Apraksts:Mirkli, apstājies, tu esi skaists! Gadsimtiem ilgi parfimēri un kosmētikas formulu izstrādātāji mēģinājuši notvert ziedu reibinošo smaržu, arī to dzīvības spēku un ieslodzīt smaržu, krēmu pudelītēs. Rezultāti bijuši dažādi, tomēr parasti apstrādes rezultātā zudībā iet gan daļa smaržas, gan auga dzīvības spēka. Coslys izstrādātā un patentētā inovācija Totum of the Plant ir gluži kā laika mašīna, kas apstādina mirkli, kurā zieds ir pašā krāšņumā, plaukumā. Īpaša vakuuma ekstrakcijas metode ļauj iegūt auga aktīvās sastāvdaļas (polifenolus, vitamīnus, antioksidantus, flavonoīdus) vienotā ekstraktā, kurā aktīvās vielas viena otru papildina. Iegūstot no auga visu labumu, arī ādai tiek viss augu skaistums un spēks. Simtprocentīga dzīvības sula!Atkarībā no ādas vajadzībām, Tev ir iespēja izvēlēties un vienlaicīgi lietot sev tīkamākos līdzekļus no vairākām Coslys sejas kopšanas sērijām ar patentēto Totum of the Plant inovāciju: Coslys Lily – normālas un kombinētas ādas kopšanai, Coslys Rose - sausas un jutīgas ādas kopšanai, kā arī Coslys jauniešu un problemātiskas ādas kopšanai.Coslys Rose sērija sausas un jutīgas ādas kopšanai ar vienu no dāsnākajām dabas dāvanām un reibinoši vissmaržojošāko dārza karalieni – rozi. Totum of the Plant tehnoloģija spēj nodot Tavai ādai visu rozes maigumu un skaistumu. Spēks, ar kādu pumpurs atveras krāšņā ziedā, nu ietverts Coslys Rose sērijas kopšanas līdzekļos: Coslys Rose micelārajā ūdenī, Coslys Rose sejas krēmā, Coslys Rose putās sejas attīrīšanai un Coslys Rose putās sejas attīrīšanai iepakojumā atkārtotai uzpildīšanai (re-fill, 300ml)!