COSLYS MICELĀRAIS ŪDENS AR ORGANISKU ROŽŪDENI SAUSAI UN JUTĪGAI ĀDAI - 614
  • COSLYS MICELĀRAIS ŪDENS AR ORGANISKU ROŽŪDENI SAUSAI UN JUTĪGAI ĀDAI - 614

  Coslys micelārais ūdens ar organisku rožūdeni sausai un jutīgai ādai

  01000000966
  16,50 €

  Īpaši strukturēts (micellar) ūdens efektīvi notīra dekoratīvo kosmētiku pat no acīm, un attīra pat visjutīgāko ādu. Coslys Rose micelārais ūdens ar organisku rožūdeni sausai un jutīgai ādai satur atjaunojošo un remdējošo rožūdeni, mīkstinošo kokvilnas ekstraktu, barojošo un aizsargājošo alveju, brīvos radikāļus neitralizējošo savvaļas vijolītes ekstraktu. Sertificēta dabīgā kosmētika.

  Apjoms
  Daudzums
  Ir noliktavā

  Coslys Rose micelārais ūdens ar organisku rožūdeni sausai un jutīgai ādai ir īpaši strukturēts ūdens, kas papildināts ar inovatīvi iegūto rožu ekstraktu un augu aktīvajām mikrodaļiņām no bioloģiski audzētas kokvilnas, alvejas un vijolītēm. Coslys Rose micelārais ūdens ir nākamās paaudzes attīrīšanas līdzeklis, kurš ne vien pilnībā notīra no ādas netīrumus un dekoratīvo kosmētiku (tai skaitā arī no acīm), bet arī mīkstina, mitrina un remdē ādu. Micelārā ūdens lielākā priekšrocība – tas pilnībā attīra ādu un vairs nav nepieciešams, piemēram, toniks, ko parasti lieto, lai pilnībā atbrīvotu ādu no netīruma paliekām pēc tīrīšanas ar kādu attīrošo līdzekli. Micelārā ūdens molekulas piesaista netīrumus gluži kā magnēts, un āda kļūst pilnībā attīrīta, tomēr ne izsausināta. Seju pēc attīrīšanas nav jānoskalo. Patentēta, inovatīva rožu ekstrakcijas metode Totum of the Plant bez ķīmisku šķīdinātāju palīdzības palīdzējusi iegūt pilnīgu ekstraktu, kas maksimāli līdzīgs rožu auga dzīvības sulai. Šādi iegūtā ekstraktā saglabājas visas rožu ziedu aktīvās vielas - polifenoli, vitamīni, antioksidanti, flavonoīdi - vienotā kompozīcijā. Coslys Rose micelārā ūdens ar organisku rožūdeni sausai un jutīgai ādai sastāvā 99,19% sastāvdaļu ir dabīgas izcelsmes; 25,19% sastāvdaļu – organiskas.

  Ādas tips: sausai un jutīgai ādai.

  Kā lietot?

  Coslys Rose micelārais ūdens ar organisku rožūdeni sausai un jutīgai ādai ir paredzēts sejas tīrīšanai ikdienā no rīta un vakarā tieši pirms Coslys Rose sejas krēma ar organisku rožūdeni sausai un jutīgai ādai uzklāšanas. Bagātīgi samitrini vates plāksnīti ar micelāro ūdeni un vieglām apļveida kustībām uzklāj visai sejas un kakla ādai, neberzējot to. Seja pēc attīrīšanas nav jānoskalo.

  Padoms

  Ar Coslys Rose micelāro ūdeni ar organisku rožūdeni sausai un jutīgai ādai efektīvi var notīrīt arī dekoratīvo kosmētiku – gan sejas, gan acīm! Bagātīgi samitrini vates plāksnīti ar micelāro ūdeni un paturi to uz aizvērtiem acu plakstiņiem, skropstām 3-5 sekundes. Tad notīri acis. Turot acis aizvērtas, saudzīgi novieto vates plāksnīti zem skropstām un tīri, lai noņemtu zem skropstām esošo skropstu tušu, bet neberzē!

  15 vienības:

  Sastāvdaļas:Aqua (water), Rosa damascena flower water* (rose floral water), Gossypium hirsutum extract* (cotton extract), Glycerin (vegetable glycerin), Aloe barbadensis gel* (aloe vera extract), Sodium cocoyl glutamate (surfactant derived from coconut), caprylyl/capryl glucoside (non-ionic surfactant derived from coconut, palm and glucose), Saponaria officinalis extract* (soapwort extract), Viola tricolor extract* (heartsease extract), Parfum, Citric acid (pH regulator), Dehydroacetic acid (preservative), Glycine soja (non-GMO soy extract), Tocopherol (natural vitamin E), Sodium benzoate, Potassium sorbate, Benzyl alcohol (preservative), Citronellol, Geraniol, Limonene, Linalool (compounds naturally present in essential oils). * - no bioloģiski audzētiem augiem.
  Apraksts:Mirkli, apstājies, tu esi skaists! Gadsimtiem ilgi parfimēri un kosmētikas formulu izstrādātāji mēģinājuši notvert ziedu reibinošo smaržu, arī to dzīvības spēku un ieslodzīt smaržu, krēmu pudelītēs. Rezultāti bijuši dažādi, tomēr parasti apstrādes rezultātā zudībā iet gan daļa smaržas, gan auga dzīvības spēka. Coslys izstrādātā un patentētā inovācija Totum of the Plant ir gluži kā laika mašīna, kas apstādina mirkli, kurā zieds ir pašā krāšņumā, plaukumā. Īpaša vakuuma ekstrakcijas metode ļauj iegūt auga aktīvās sastāvdaļas (polifenolus, vitamīnus, antioksidantus, flavonoīdus) vienotā ekstraktā, kurā aktīvās vielas viena otru papildina. Iegūstot no auga visu labumu, arī ādai tiek viss augu skaistums un spēks. Simtprocentīga dzīvības sula!Atkarībā no ādas vajadzībām, Tev ir iespēja izvēlēties un vienlaicīgi lietot sev tīkamākos līdzekļus no vairākām Coslys sejas kopšanas sērijām ar patentēto Totum of the Plant inovāciju: Coslys Lily – normālas un kombinētas ādas kopšanai, Coslys Rose - sausas un jutīgas ādas kopšanai, kā arī Coslys jauniešu un problemātiskas ādas kopšanai.Coslys Rose sērija sausas un jutīgas ādas kopšanai ar vienu no dāsnākajām dabas dāvanām un reibinoši vissmaržojošāko dārza karalieni – rozi. Totum of the Plant tehnoloģija spēj nodot Tavai ādai visu rozes maigumu un skaistumu. Spēks, ar kādu pumpurs atveras krāšņā ziedā, nu ietverts Coslys Rose sērijas kopšanas līdzekļos: Coslys Rose micelārajā ūdenī, Coslys Rose sejas krēmā, Coslys Rose putās sejas attīrīšanai un Coslys Rose putās sejas attīrīšanai iepakojumā atkārtotai uzpildīšanai (re-fill, 300ml)!

  JUMS VARĒTU PATIKT