Antipodes® Grace maigs krēmveida līdzeklis ādas attīrīšanai - 3846
  • Antipodes® Grace maigs krēmveida līdzeklis ādas attīrīšanai - 3846
  • Antipodes® Grace maigs krēmveida līdzeklis ādas attīrīšanai - 3846
  • Antipodes® Grace maigs krēmveida līdzeklis ādas attīrīšanai - 3846
  • Antipodes® Grace maigs krēmveida līdzeklis ādas attīrīšanai - 3846

  Antipodes® Grace maigs krēmveida līdzeklis ādas attīrīšanai

  01000009775
  35,95 €

  Svaiga, tīra āda ar Jaunzēlandes dabas spēku! Viegli notīra netīrumus un dekoratīvo kosmētiku, mīkstina ādu ar Vinanza Grape® antioksidantu, avokado eļļu un kliņģerītēm. Kā īsta dāvana jutīgas ādas īpašniekiem - dermatoloģiski pārbaudīts*. Atklāj Antipodes® Grace!

  Apjoms
  Daudzums
  Ir noliktavā.

  Antipodes® videi draudzīgais kosmētikas klāsts ir radīts Jaunzēlandē. Dabā, kura ir patstāvīgi veidojusies 80 miljonus gadu! Atklājiet zinātniski pārbaudītās, Jaunzēlandē iegūtās sastāvdaļas un formulas, kas dabīgi atbalsta ādas funkcijas, uzlabo pašsajūtu un izceļ Jūsu skaistumu - atklājiet Antipodes®!

  Antipodes® Grace maigs, krēmveida līdzeklis ādas attīrīšanai satur īpaši remdējošu formulu - tajā ir iekļauti spēcīgie Vinanza Oxifend® antioksidanti, kas ekstrakta veidā iegūti no Mārlborovas reģionā audzētām “Pinot Noir” šķirnes vīnogām. Uzturvielām bagātā avokado eļļa un kliņģerītes maigi un efektīvi attīra, atsvaidzina un mīkstina sejas ādu. Piemērots lielākajai daļai ādas tipu, it īpaši jutīgai ādai*.

  IKDIENAS RITUĀLS: uzklājiet apļveida kustībām, ar tīriem pirkstu galiem uz sejas, kakla un dekoltē ādas no rīta un vakarā. Rūpīgi noskalojiet ar siltu, tīru ūdeni.

  * Dermatoloģiski apstiprināts jutīgai ādai. Neatkarīgas laboratorijas pētījums: 50 sievietes ar jutīgu ādu, Ņujorka (2011).

  8 vienības:

  Sastāvdaļas:Waiwera Artesian Water, Amigel, Lavender Flower Distillate, Jojoba Oil, Avocado Oil, Macadamia Nut Oil, Marigold / Calendula Flower Oil, Vinanza Oxifend Pinot Noir Grape Extract, Vitamin E, Natural Preservative & Fragrance, Aqua, Glycerine, Sclerotium Gum, Lavandula Angustifolia, Buxus Chinensis, Persea Gratissima, Macadamia Ternifolia, Calendula Officinalis, Glyceryl Stearate, Vitis Vinifera, Tocopherol, Cetearyl Alcohol, Naticide. AsureQuality sertificēta biokosmētika. 100% sastāvdaļu ir dabīgas izcelsmes, 79,5% iegūtas bioloģiskajā lauksaimniecībā. Piemērots veģetāriešiem.
  Vegānisks:

  Uzrakstiet savu atsauksmi!

  2021-05-13

  Antipodes® Grace maigs krēmveida līdzeklis ādas attīrīšanai

  Mīļākais sejas attīrīšanas līdzeklis, tam ir ļoti maiga un patīkama struktūra. Ļoti mīksts līdzeklis, kurš pietiekami labi attīta ādu un nebojā to. Āda paliek svaigāka, maiga un tīra, iesaku!

   2021-05-06

   Lelde

   Šo sejas attīrīšanas līdzekli varētu salīdzināt ar krēmveida suflē. Tik maigs, ļoti labi noņem kosmētiku gan no acīm, gan sejas, bet sejas āda paliek maiga un mīksta.

    JUMS VARĒTU PATIKT