DR.HAUSCHKA ATTĪROŠA MĀLU MASKA - 300
  • DR.HAUSCHKA ATTĪROŠA MĀLU MASKA - 300

  DR.HAUSCHKA ATTĪROŠA MĀLU MASKA

  01000001869
  27,50 €

  Dr.Hauschka attīrošā mālu maska dziļi attīra, uzmundrina, samazina poras, piemērota jebkuram ādas stāvoklim. Dziļi attīra ādu un sagatavo to nākamajam posmam – kopjošajai maskai.

  Sastāvā: māls, krese, burvju lazda – intensīvi attīra, nostiprina un atjauno ādu. Rezultātā āda ir atbrīvota no melnajiem komedoniem, samazina apsārtumu, novērš  izsitumus.

  Apjoms
  Daudzums
  Ir noliktavā

  Ieteikums

  Lai novērstu pūtītes un komedonus, iesakām uzklāt Piedevu sejas tvaika vannai tieši uz pūtītēm un komedoniem.

  Lietošana

  Attīrošo mālu masku lieto 1–2 reizes  nedēļā. Sajauc 1–2 tējkarotes samaltos mālus ar 1–2 tējkarotēm silta ūdens, maisa, līdz izveidojas viendabīga masa. Masku uzklāj uz ādas. Taukainai, problemātiskai ādai masku turiet uz sejas 5–10 minūtes, pēc tam nomazgājiet ar siltu ūdeni. Sausai, jutīgai ādai uzklājiet masku plānākā kārtā, turiet to uz sejas 3–5 minūtes, pēc tam noskalojiet ar siltu ūdeni. Ādas sagatavošanai pirms maskas uzklāšanas iesakām izmantot Attīrošu piedevu sejas tvaika vannai.

  6 vienības:

  Sastāvdaļas:Loess, Tropaeolum Majus Flower/Leaf/Stem Extract, Hamamelis Virginiana Bark/ Leaf Extract, Zea Mays Starch.
  *dabīgu ēterisko eļļu sastāvdaļa
  Apraksts:Ikdienas steigā mazie kopšanas rituāli mums sniedz sajūtu, ka jūtamies labi savā ādā. Tāpēc dāviniet sev mirkli uzmanības, ko esat nopelnī̄jusi – ar atbrīvojošu sejas dziļo tīrīšanu vai īpašu papildkopšanu. Dr.Hauschka intensīvās kopšanas produkti papildina Dr.Hauschka pamatkopšanu, sniedzot ādai stabilizējošu impulsu. Sāciet savu intensīvās kopšanas programmu ar Dr.Hauschka piedevu sejas tvaika vannām, kas atvērs poras un atbrīvos ādu no netīrumiem. Turpiniet ar Dr.Hauschka attīrošo mālu masku, kuras izstrādē izmantoti: ārstnieciskais māls, lielās kreses un burvjlazda.
  1-2 reizes nedēļā palutiniet sevi ar Dr.Hauschka intensīvās kopšanas produktu patīkamo efektu. Jūsu āda būs pateicīga un iegūs veselīgi svaigu toni.

  JUMS VARĒTU PATIKT