Comptoirs & Compagnies Intensīvi atjaunojošs lūpu balzams ar IAA® 15+ manuka medu - 1294
  • Comptoirs & Compagnies Intensīvi atjaunojošs lūpu balzams ar IAA® 15+ manuka medu - 1294

  Comptoirs & Compagnies Intensīvi atjaunojošs lūpu balzams ar IAA® 15+ manuka medu

  01000007122
  8,95 €

  Tūlītēji intensīvi atjauno un mitrina sausu, sasprēgājušu un jutīgu lūpu ādu, kas cietusi no ekstrēmu laika apstākļu iedarbības vai fizioloģiskām reakcijām. Lūpu balzams ir bagātināts ar vaskiem un barojošām augu eļļām un sniedz tūlītēju komforta sajūtu. Manuka medus ir vienīgais zināmais medus pasaulē, kura īpašības ir saistāmas ar tā sastāvdaļu neperoksīdu aktivitāti. 

  Apjoms
  Daudzums
  Ir noliktavā

  Jaunzēlandes pirmiedzīvotāju maoru tautas dziedniecības un mūsdienu zinātnes apvienojums. Manuka ir krūms, tējas koka radinieks, kas sastopams savvaļā Jaunzēlandes klajumos. Manuka lapām, mizai, kā arī ziedu medum piemīt unikālas īpašības, kuru dēļ maoru vecākie tautas dziedniecībā to izmanto jau gadsimtiem ilgi. Šī medus neparastās īpašības ir piesaistījušas arī mūsdienu zinātnieku interesi – tiek veikti neskaitāmi starptautiska līmeņa pētījumi, lai noteiktu efektīvākos tikai manuka medum raksturīgās neperoksīdu aktivitātes pielietojuma veidus.

  UMF® jeb IAA® (Indice d'Activité Antibactérienne) apzīmē „unikālo manuka faktoru” un ir starptautiski atzīta manuka medus kvalitātes garantija un preču zīme, kas atrodas Aktīvā manuka medus asociācijas (Active Manuka Honey Association) pārraudzībā. UMF® jeb IAA® nodrošina vienotas kvalitātes prasības un vienotu neperoksīdu aktivitātes testēšanu neatkarīgās laboratorijās, kas patērētājiem garantē manuka medus efektivitāti. IAA® indekss 10+ norāda, ka šī manuka medus aktivitāte ir pielīdzināma vismaz 10% fenola ūdens šķīduma, savukārt indekss 15+ ir pielīdzināms vismaz 15% fenola ūdens šķīduma iedarbībai.

  Šī intensīvi atjaunojošā lūpu balzama sastāvā ir 10% vērtīgā manuka medus ar IAA® 15+.

  Kā lietot?

  Uzklāt uz lūpām, cik bieži vien nepieciešams.

  Padoms

  Lūpu balzams palīdzēs atjaunoties arī saplaisājušiem lūpu kaktiņiem.

  Šis produkts ar manuka medu ir pieejams arī komplektā ar atjaunojošo krēmu un intensīvi atjaunojošo roku krēmu. Lieliska ideja dāvanai!

  44 vienības:

  Sastāvdaļas:Helianthus annus seed oil*, sorbitan oleate, Butyrospermum parkii butter*, Cera alba, mel, hydrogenated castor oil, octyldodecanol, stearic acid, Irvingia gabonensis kernel butter, hydrogenated cocoglycerides, Glycine soja oil, parfum. *-bioloģiskā lauksaimniecība. 100% sastāvdaļu ir dabīgas izcelsmes, 55,3% organiskas (ECOCERT sertificēts). Nesatur konservantus, parabēnus, alkoholu.
  Apraksts:Francijas uzņēmums „Comptoirs & Compagnies” nu jau vairāk kā 5 gadus Eiropas tirgū piedāvā savvaļas manuka jeb Jaunzēlandes tējaskoka medus produkciju ar garantētu neperoksīdu aktivitāti (UMF® jeb IAA®), tā apvienojot Jaunzēlandes pirmiedzīvotāju maoru tautas dziedniecības tradīcijas ar mūsdienu zinātnes atziņām. „Comptoirs & Compagnies” manuka medus produkcijas klāstā ietilpst: Jaunzēlandes savvaļas manuka medus IAA® 10+ un IAA® 15+, ledenes ar 30% IAA® 10+ manuka medus pildījumu, atjaunojošs krēms (sastāvā 40% manuka medus), intensīvi atjaunojošs lūpu balzams (sastāvā 10% manuka medus), intensīvi atjaunojošs roku krēms, intensīvi mitrinošs balzams ķermenim, kosmētikas komplekts intensīvai ādas atjaunošanai un mitrināšanai, zobu pasta aizsardzībai pret zobu aplikumu un zobu pasta jutīgām smaganām. Iepazīsiet arī Jūs šī medus neparastās īpašības!

  JUMS VARĒTU PATIKT