Florame avokado eļļa - 4315
  • Florame avokado eļļa - 4315

Florame avokado eļļa

01000010626
11,95 €

Baudi “zaļo zeltu” jeb 100% bioloģisko avokado eļļu. Avokado eļļa iekļūst dziļākajos ādas slāņos un līdz ar to ir dziļi mitrinoša, barojoša un spēcīgi atjaunojoša eļļa. Šī bāzes eļļa ir paredzētu sejas, acu ādas, ķermeņa un pat matu kopšanai.

Apjoms
Daudzums
Ir noliktavā.

Florame avokado eļļa:

- ir dziļi mitrinoša, barojoša un atjaunojoša;

- ir paredzēta normālas līdz ļoti sausas ādas kopšanai, kā arī jutīgai ādai;

- satur fitosterolus, kas mazina kairinājumu;

- veicina dabīgā kolagēna izstrādi ādā;

- palīdz mazināt krunciņas;

- ir izcila bāzes eļļa lietošanai ar ēteriskajām eļļām, pateicoties tās spējai iekļūt ādas dziļākajos slāņos un nodot ēt. eļļās esošās aktīvās vielas;

- ir bagāta ar vitamīniem un ļoti kopjoša, pateicoties tās spējai piesaistīt mitrumu ādas virsējam slānim;

- atjauno trauslus, bojātus matus (lieto matu galos pirms mazgāšanas).

Lietošana: Maigi iemasē sejas un ķermeņa ādā, ieklāj matos un droši lieto ap acīm.

Padoms

Ļoti ērta dozēšana, gatavojot aromterapeitisko eļļu –  katri 10 pilieni Florame ēteriskās eļļas Florame augu eļļas pudelītē veido 1% koncentrāciju. Piemēram, ja gatavojat masāžas eļļu bērnam vai vēlaties lietot eļļu ķermeņa losjona veidā, ieteicamā koncentrācija ir 0,5% (tas nozīmē – Florame augu eļļas pudelītē iepiliniet 5 pilienus izvēlētās Florame ēteriskās eļļas).

Ja gatavojat masāžas eļļu pieaugušam cilvēkam vai vēlaties eļļu izmantot kā matu masku, ieteicamā koncentrācija ir līdz 5% (līdz 50 pilieniem Florame ēteriskās eļļas vai vairāku Florame ēterisko eļļu kombinācijas).

Francijas ražotājs Florame jau vairāk kā 20 gadus ražo profesionālai aromterapijai piemērotas augstākās kvalitātes 100% dabīgas un tīras augu ēteriskās eļļas.

Florame sadarbojas ar nelielām saimniecībām, kas var nodrošināt kvalitatīvu augu audzēšanu un ievākšanu. Florame ēteriskās eļļas nav “papildinātas” ar sintētiskām vielām un arī ēterisko eļļu komponentu proporcijas nav nekādā veidā pārveidotas – eļļas ir tādas, kā tās dabiski sanāk, auksti spiestas (citrusu mizas) vai destilētas ar tvaiku (bez šķīdinātājiem). Garantēta aromterapeitiskā efektivitāte!

Lai garantētu, ka katra ēteriskā eļļa satur visu aromterapijai nepieciešamo aromātisko molekulu spektru, Florame katrai ēteriskās eļļas partijai laboratorijā veic spektrogrāfisko un hromatogrāfisko analīzi - tirdzniecībā nonāk tikai pilnībā prasībām atbilstošās eļļas. Izvēloties Florame ēterisko eļļu, Jūs iegūstat garantētu efektivitāti!

COSMEBIO logotips garantē, ka produkti nav testēti uz dzīvniekiem, to sastāvā nav naftas produktu, sintētisko krāsvielu vai smaržvielu, etoksilēto emulgatoru vai parabēnu, vismaz 95% augu izejvielu ir dabīgas izcelsmes un organiskas – iegūtas bioloģiskajā lauksaimniecībā,  10% sastāvdaļu ir organiskas. 

23 vienības:

Sastāvdaļas: 100% bioloģiskas izcelsmes avokado eļļa (Persea Gratissima)
Vegāns:

JUMS VARĒTU PATIKT