Eļļas koks naktssveces eļļa - 4383
  • Eļļas koks naktssveces eļļa - 4383

  Eļļas koks naktssveces eļļa

  03000008569
  10,20 €

  Naktssveces lapas un miza tiek uzskatītas par spēcīgu antibakteriālu un pretiekaisuma līdzekli, kam piemīt audus savelkošas un nomierinošas īpašības. Bet tomēr par svarīgāko naktssveces aktīvo sastāvdaļu tiek uzskatīta gamma-linolēnksābe, kas lielā daudzumā atrodama šī auga sēklās. No naktssveces sēklām iegūtā Eļļas koka eļļa ir lieliska ēdamā un skaistuma kopšanas eļļas sievietēm!

  Apjoms
  Daudzums
  Ir noliktavā.

  Naktssvece zied dzelteniem ziediem, kas atveras vakarā, bet nākamajā dienā tie aizveras un novīst. No šīs auga īpatnības cēlies tā nosaukums – naktssvece vai vakara prīmula. Šī auga saknes, ziedi, augļi un sēklas tiek lietoti dažādu indiāņu cilšu medicīnā jau gadsimtiem ilgi.

  Naktssveces eļļas sastāvā var būt līdz pat 14% gamma-linolēnskābes, kas ir viena no vērtīgākajām taukskābēm. Pateicoties šai vērtīgajai taukskābei, naktssveces sēklu eļļa var palīdzēt premenstruālā sindroma, fibrocistisku krūšu sāpju, ekzēmas, reimatoīdā artrīta, diabēta, sirds un asinsvadu saslimšanu, osteoporozes gadījumā, kā arī tā var labvēlīgi ietekmēt sievietes veselību menopauzes un grūtniecības laikā. Vispārējās veselības stiprināšanai ieteicamā dienas deva ir 1 tējkarote Eļļas koka naktssveces eļļas.

  EĻĻAS KOKS augu eļļas:

  - ir iegūtas no augstākās kvalitātes dažādu augu augļiem, sēklām un riekstiem, izmantojot tikai saudzējošo aukstās ieguves tehnoloģiju.

  - nav rafinētas, vinterizētas, hidrogenizētas, frakcionētas, balinātas vai kā citādi apstrādātas.

  - nesatur konservantus, aromātvielas vai mazvērtīgu eļļu piejaukumus.

  - ir iepakotas un glabātas no gaismas stariem aizsargājošā tumšā iepakojumā un atbilstošā temperatūras režīmā.

  - ir ar savu unikālo garšu, īpašo aromātu, raksturīgo krāso un neatkārtojamo sastāvu, kuru veido dažādas bioloģiski aktīvas vielas – taukskābes, fitosteroli, vitamīni, minerālvielas u.c.

  32 vienības:

  Sastāvdaļas:naktssveces eļļa*. * - audzēta bioloģiskā saimniecībā.100g naktssveces eļļas uzturvērtība un taukskābju saturs: Ogļhidrāti - 0 g, olbaltumvielas - 0 g, tauki, tai skaitā: 100 g, piesātinātās taukskābes, tai skaitā: - 8 g, palmitīnskābe - 6 g, stearīnskābe - 2 g, mononepiesātinātās taukskābes, tai skaitā: 8 g, oleīnskābe - 8 g, polinepiesātinātās taukskābes, tai skaitā: 84 g, linolskābe (Omega 6) - 72 g, gamma-linolēnskābe (omega 6) -12 g, enerģētiskā vērtība: 900 ckal/3700 kJ.