DR.HAUSCHKA MED SEJAS KRĒMS AR KRISTĀLU PUSDIENZIEDI - 353
  • DR.HAUSCHKA MED SEJAS KRĒMS AR KRISTĀLU PUSDIENZIEDI - 353

DR.HAUSCHKA MED SEJAS KRĒMS AR KRISTĀLU PUSDIENZIEDI

01000006354
31,05 €

Nodrošina tūlītēju labsajūtu ikdienā. Krēms stiprina ādas dabiskās aizsargfunkcijas, ātri iesūcas ādā un neatstāj taukainu kārtiņu uz ādas. Samazina velkošu sajūtu un niezi jau pēc krēma pirmās lietošanas reizes.

Apjoms
Daudzums
Ir noliktavā

›  Samazina velkošu sajūtu un niezi

›  Stiprina ādas dabiskās aizsargfunkcijas

›  Ātri iesūcas ādā, neatstāj taukainu kārtiņu uz ādas

› Sastāvā: miega magones eļla, piemērota īpaši jutīgas ādas kopšanai

›  Piemērots kā bāze pirms dekoratīvās kosmētikas lietošanas

Lietošana

Katru dienu kā ādas pamatkopšanas produktu uzklājiet uz sejas ādas. Piemērots kā bāze pirms dekoratīvās kosmētikas uzklāšanas.

Ieteikums

Ķermeņa pamatkopšanai ieteicams Ķermeņa losjons ar kristālu pusdienziedi.

14 vienības:

Sastāvdaļas: Aqua, Simmondsia Chinensis Seed Oil, Mesembryanthemum Crystallinum Extract, Persea Gratissima Oil, Alcohol, Glycerin, Arachis Hypogaea Oil, Cetearyl Alcohol, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Papaver Somniferum Seed Oil, Butyrospermum Parkii Butter, Lanolin, Lysolecithin, Hectorite, Manihot Utilissima Starch, Mangifera Indica Seed Butter, Theobroma Cacao Seed Butter, Chondrus Crispus Extract, Cetearyl Glucoside, Xanthan Gum, Amyris Balsamifera Bark Oil, Rosmarinus Officinalis Leaf Extract.
Apraksts: Ādas viena no galvenajām funkcijām ir aizsargāt organismu no nelabvēlīgas apkārtējās vides iedarbības, bet būtiska ir arī tās robežfunkcija – atdalīt ķermeņa iekšējo vidi no ārējās. Āda mūs pasargā no izžūšanas, apkārtējās ietekmes un slimību ierosinātājiem. Kas ar mums notiek, ja ādas aizsargfunkcija vairs nav līdzsvarā, piemēram, neirodermīta gadījumā? Āda kļūst trausla un mēs sajūtam velkošu, niezošu sajūtu. Lūk, un šis ir īstais laiks, kad ādai nepieciešama profesionāla kopšana aizsargfunkciju stiprināšanai, tās pašaktivitātes veicināšanai un tūlītējai labsajūtas nodrošināšanai. Dr.Hauschka izstrādājis Med sērijas produktus – profesionālu kopšanu īpašām ādas vajadzībām. Šīs kopšanas pamatā ir zināšanas par ārstniecības augiem un zinātniskā kompetence jau vairāk nekā 75 gadu garumā. Visi Dr.Hauschka Med sērijas produkti tiek izstrādāti kopā ar pieredzējušiem kosmetologiem, kuri strādā ar dabisko kosmētiku, testēšanas un izpētes institūtiem, kā arī ar mediķiem. Šajos intensīvas kopšanas līdzekļos tiek izmantotas vairākas augu izcelsmes sastāvdaļas. Tā, piemēram, pusdienziedes sula tiek izmantota, lai nomierinātu pat īpaši jutīgu ādu un no jauna aktivizētu tās dabisko aizsargbarjeru. Svaigi spiestās ārstniecības augu sulas satur pilnu auga aktīvo vielu spektru, tāpēc ir īpaši efektīvas. Pusdienziedei piemīt vēl kāda nozīmīga īpašība: tā ļoti efektīvi palīdz ādā uzturēt nepieciešamo mitruma līmeni. Remdējoši un līdzsvarojoši; aizsargājoši un atjaunojoši; uzticami un gādīgi – ceļā uz dabisku līdzsvaru.

JUMS VARĒTU PATIKT