COSLYS SEJAS KRĒMS AR ORGANISKU ROŽŪDENI SAUSAI UN JUTĪGAI ĀDAI - 619
  • COSLYS SEJAS KRĒMS AR ORGANISKU ROŽŪDENI SAUSAI UN JUTĪGAI ĀDAI - 619

  Coslys sejas krēms ar organisku rožūdeni sausai un jutīgai ādai

  01000000964
  16,95 €

  Coslys Rose sejas krēms ar organisku rožūdeni sausai un jutīgai ādai atjauno ādas maigumu, mirdzumu ar dāsni mitrinošo un spēcinošo rožu ekstraktu; pabaro ar aprikožu kauliņu eļļu un šī sviestu; remdē ar kumelīšu un vīgriežu ziedūdeņiem. Rūpīgi izstrādātā krēma formula atjauno ādas aizsargkārtu, aizkavē mitruma zudumu, aizsargā ādu no nelabvēlīgiem vides faktoriem. Sertificēta dabīgā kosmētika.

  Apjoms
  Daudzums
  Ir noliktavā

  Coslys Rose sejas krēms ar organisku rožūdeni sausai un jutīgai ādai atjauno ādas maigumu un mirdzumu. Pateicoties rožūdenim, nodrošina tūlītēju komforta sajūtu sausai un jutīgai ādai. Aprikožu kauliņu eļļas barojošās īpašības, kumelīšu, vīgriežu un rožu ziedūdeņu remdējošā iedarbība atjauno ādas maigumu un mirdzumu.

  Coslys Rose sejas krēms ar organisku rožūdeni sausai un jutīgai ādai ieguvis prestižo Best Organic Products 2013. gada balvu, kuras piešķiršanā iesaistās 100 neatkarīgi patērētāji, kas pretendentus testē un vērtē vairāku nedēļu garumā. Turklāt, Coslys Rose sejas krēms uzvaras laurus plūcis ar lielu balsu pārsvaru, tādējādi apstiprinot izcilā krēma kvalitāti. Lūk, ko par šo uzvaru saka franču uzņēmuma Comptoir des LYS radītāji Gaborī ģimene: „Mums šī balva ir īpaši nozīmīga, jo to piešķīruši patērētāji. Piebildīsim, ka Coslys Rose krēmu novērtējusi arī profesionāļu žūrija, iesakot to L'Observatoire des COSMETIQUES balvai. Esam lepni, ka mūsu laboratorijā izstrādātā rožu ekstrakcijas metode Totum of the Plant ļauj pilnībā saglabāt augos esošo brīnišķīgo dzīvības spēku un nodot to mūsu patērētājiem, ko viņi ir atzinīgi novērtējuši".

  Patentēta, inovatīva rožu ekstrakcijas metode Totum of the Plant bez ķīmisku šķīdinātāju palīdzības palīdzējusi iegūt pilnīgu ekstraktu, kas maksimāli līdzīgs rožu auga dzīvības sulai. Šādi iegūtā ekstraktā saglabājas visas rožu ziedu aktīvās vielas - polifenoli, vitamīni, antioksidanti, flavonoīdi - vienotā kompozīcijā. Coslys Rose sejas krēma ar organisku rožūdeni sausai un jutīgai ādai sastāvā 99,30% sastāvdaļu ir dabīgas izcelsmes; 11,10% sastāvdaļu – organiskas.

  Ādas tips: sausai un jutīgai ādai.

  Kā lietot?

  Uzklāj Coslys Rose sejas krēmu ar organisku rožūdeni sausai un jutīgai ādai  uz sejas un kakla pēc attīrīšanas ar Coslys Rose micelāro ūdeni ar organisku rožūdeni sausai un jutīgai ādai vai Coslys Rose putām sejas attīrīšanai ar organisku rožūdeni sausai un jutīgai ādai. Lieto izcilo krēmu ik dienas pirms grima uzklāšanas.

  Padoms

  Izcilam rezultātam lieto arī pārējos šīs sērijas produktus: Coslys Rose micelāro ūdeni ar organisku rožūdeni sausai un jutīgai ādai, Coslys Rose putas sejas attīrīšanai ar organisku rožūdeni sausai un jutīgai ādai, kā arī Coslys Rose putas sejas attīrīšanai ar organisku rožūdeni iepakojumā atkārtotai uzpildīšanai (re-fill, 300 ml)!

  9 vienības:

  Sastāvdaļas:Aqua (water), decyl oleate (vegetable emollient), spiraea ulmaria flower water* (organic meadowsweet flower water), caprylic / capric triglyceride (emollient from coco and glycerin), glyceryl stearate SE (vegetable emulsifier), glyceryl stearate (vegetable emulsifier), glycerin (vegetable glycerin), antemis nobilis flower water* (organic chamomile flower water), prunus armeniaca kernel oil* (organic apricot stone oil), cetearyl alcohol (vegetable emulsifier), perfume (100% natural perfume), sodium PCA (vegetable moisturizing active ingredient from beetroot), butyrospermum parkii* (organic shea butter), oleic / linoleic / linolenic polyglycerides (vegetable protective agent), lilium candidum extract* (organic lily extract), cetyl palmitate (vegetable thickener), cocoglycerides (balancer from coco), xanthan gum (gelling agent), bisabolol (natural bisabolol from candeia essential oil), glycine soya (non GM soya extract), tocopherol (natural vitamin E), sodium benzoate (and) potassium sorbate (preservative systems), citral (and) geraniol (and) citronellol (and) limonene (and) linalool (ingredients from essential oils). * - no bioloģiski audzētiem augiem.
  Apraksts:Mirkli, apstājies, tu esi skaists! Gadsimtiem ilgi parfimēri un kosmētikas formulu izstrādātāji mēģinājuši notvert ziedu reibinošo smaržu, arī to dzīvības spēku un ieslodzīt smaržu, krēmu pudelītēs. Rezultāti bijuši dažādi, tomēr parasti apstrādes rezultātā zudībā iet gan daļa smaržas, gan auga dzīvības spēka. Coslys izstrādātā un patentētā inovācija Totum of the Plant ir gluži kā laika mašīna, kas apstādina mirkli, kurā zieds ir pašā krāšņumā, plaukumā. Īpaša vakuuma ekstrakcijas metode ļauj iegūt auga aktīvās sastāvdaļas (polifenolus, vitamīnus, antioksidantus, flavonoīdus) vienotā ekstraktā, kurā aktīvās vielas viena otru papildina. Iegūstot no auga visu labumu, arī ādai tiek viss augu skaistums un spēks. Simtprocentīga dzīvības sula!Atkarībā no ādas vajadzībām, Tev ir iespēja izvēlēties un vienlaicīgi lietot sev tīkamākos līdzekļus no vairākām Coslys sejas kopšanas sērijām ar patentēto Totum of the Plant inovāciju: Coslys Lily – normālas un kombinētas ādas kopšanai, Coslys Rose - sausas un jutīgas ādas kopšanai, kā arī Coslys jauniešu un problemātiskas ādas kopšanai.Coslys Rose sērija sausas un jutīgas ādas kopšanai ar vienu no dāsnākajām dabas dāvanām un reibinoši vissmaržojošāko dārza karalieni – rozi. Totum of the Plant tehnoloģija spēj nodot Tavai ādai visu rozes maigumu un skaistumu. Spēks, ar kādu pumpurs atveras krāšņā ziedā, nu ietverts Coslys Rose sērijas kopšanas līdzekļos: Coslys Rose micelārajā ūdenī, Coslys Rose sejas krēmā, Coslys Rose putās sejas attīrīšanai un Coslys Rose putās sejas attīrīšanai iepakojumā atkārtotai uzpildīšanai (re-fill, 300ml)!

  JUMS VARĒTU PATIKT