COSLYS DIENAS KRĒMS SEJAI AR LILIJU EKSTRAKTU NORMĀLAI UN KOMBINĒTAI ĀDAI - 604
  • COSLYS DIENAS KRĒMS SEJAI AR LILIJU EKSTRAKTU NORMĀLAI UN KOMBINĒTAI ĀDAI - 604

  Coslys dienas krēms sejai ar liliju ekstraktu normālai un kombinētai ādai

  01000000954
  16,95 €

  Coslys Lily dienas krēma sejai ar liliju ekstraktu normālai un kombinētai ādai sastāvā esošais liliju ekstrakts un vīgriežu ziedūdens piešķir sejai svaiguma sajūtu, kā arī acīmredzami starojošu izskatu. Makadamijas riekstu un saldo mandeļu eļļas bagātīgi pabaro ādu, savukārt dabīgais E vitamīns veicina ādas dabiskās aizsardzības spējas. Sertificēta dabīgā kosmētika.

  Apjoms
  Daudzums
  Ir noliktavā

  Coslys Lily dienas krēms sejai ar liliju ekstraktu normālai un kombinētai ādai piešķir sejai svaigu un starojošu izskatu. Antioksidantiem bagāts organiskais liliju ekstrakts spēj atjaunot ādu un kopā ar vīgriezes ziedūdeni arī remdēt to. Organiska saldo mandeļu eļļa mīkstina ādu, savukārt makadamijas riekstu eļļa bagātīgi baro. Patentēta, inovatīva liliju ekstrakcijas metode Totum of the Plant bez ķīmisku šķīdinātāju palīdzības palīdzējusi iegūt pilnīgu ekstraktu, kas maksimāli līdzīgs lilijas auga dzīvības sulai. Šādi iegūtā ekstraktā saglabājas visas lilijas ziedu aktīvās vielas - polifenoli, vitamīni, antioksidanti, flavonoīdi - vienotā kompozīcijā. Coslys Lily dienas krēma sejai ar liliju ekstraktu normālai un kombinētai ādai sastāvā 99,29% sastāvdaļu ir dabīgas izcelsmes; 13,14% sastāvdaļu – organiskas.

  Ādas tips: normālai un kombinētai ādai.

  Kā lietot?

  Uzklāj Coslys Lily dienas krēmu sejai ar liliju ekstraktu normālai un kombinētai ādai uz sejas un kakla pēc attīrīšanas ar Coslys Lily losjonu sejas attīrīšanai ar liliju ekstraktu normālai un kombinētai ādai un tonizēšanas ar Coslys Lily sejas toniku ar liliju ekstraktu normālai un kombinētai ādai. Lieto dienas krēmu ik dienas pirms grima uzklāšanas.

  Padoms

  Lai efekts būtu īpaši pamanāms, lieto arī pārējos šīs sērijas sejas kopšanas produktus: Coslys Lily sejas toniku ar liliju ekstraktu normālai un kombinētai ādai, Coslys Lily līdzekli acu kosmētikas noņemšanai, Coslys Lily losjonu sejas attīrīšanai ar liliju ekstraktu normālai un kombinētai ādai, Coslys Lily nakts krēmu ar liliju ekstraktu normālai un kombinētai ādai, Coslys Lily pīlinga krēmu ar liliju ekstraktu normālai un kombinētai ādai un Coslys Lily masku ar liliju ekstraktu normālai un kombinētai ādai.

  4 vienības:

  Sastāvdaļas:Coslys Lily dienas krēms sejai ar liliju ekstraktu normālai un kombinētai ādai:Aqua (water), spiraea ulmaria flower water* (organic meadowsweet flower water), dicaprylyl carbonate (vegetable emollient), cetearyl alcohol (and) cetyl alcohol (vegetable emulsifiers), macadamia ternifolia seed oil* (organic macadamia oil), cetearyl glucoside (vegetable emulsifier), lilium candidum extract* (organic white lily extract), perfume (100% natural perfume), sodium PCA (vegetable moisturizing active ingredient from beetroot), prunus amygdalus dulcis oil* (organic sweet almond oil), aniba rosaeodora wood oil* (organic rosewood essential oil), citrus dulcis oil* (organic sweet orange essential oil), citrus limonum peel oil* (organic lemon essential oil), glycine soya (non GM soya extract), tocopherol (natural vitamin E) xanthan gum (gelling agent), sodium benzoate (preservative system), benzyl benzoate (and) citral (and) geraniol (and) limonene (and) linalool (ingredients from essential oils). * - no bioloģiski audzētiem augiem.
  Apraksts:Mirkli, apstājies, tu esi skaists! Gadsimtiem ilgi parfimēri un kosmētikas formulu izstrādātāji mēģinājuši notvert ziedu reibinošo smaržu, arī to dzīvības spēku un ieslodzīt smaržu, krēmu pudelītēs. Rezultāti bijuši dažādi, tomēr parasti apstrādes rezultātā zudībā iet gan daļa smaržas, gan auga dzīvības spēka. Coslys izstrādātā un patentētā inovācija Totum of the Plant ir gluži kā laika mašīna, kas apstādina mirkli, kurā zieds ir pašā krāšņumā, plaukumā. Īpaša vakuuma ekstrakcijas metode ļauj iegūt auga aktīvās sastāvdaļas (polifenolus, vitamīnus, antioksidantus, flavonoīdus) vienotā ekstraktā, kurā aktīvās vielas viena otru papildina. Iegūstot no auga visu labumu, arī ādai tiek viss augu skaistums un spēks. Simtprocentīga dzīvības sula!Atkarībā no ādas vajadzībām, Tev ir iespēja izvēlēties un vienlaicīgi lietot sev tīkamākos līdzekļus no vairākām Coslys sejas kopšanas sērijām ar patentēto Totum of the Plant inovāciju: Coslys Lily – normālas un kombinētas ādas kopšanai, Coslys Rose - sausas un jutīgas ādas kopšanai, kā arī Coslys jauniešu un problemātiskas ādas kopšanai.Coslys Lily sērija normālas un kombinētas ādas kopšanai ar vienu no senākajiem kultūraugiem, kas pazīstams jau vairāk kā 4000 gadus - liliju. Baltie, greznie ziedi izsenis iecienīti gan parfimēru, gan kosmētikas līdzekļu radītāju vidū, tomēr tikai īpašā Totum of the Plant tehnoloģija ļauj pilnībā iegūt no lilijām visas vērtīgās vielas vienotā veselumā, ļaujot ādai nodot visu brīnumainā zieda skaistumu un dzīvinošo spēku. Coslys Lily sērija sastāv no Coslys Lily losjona sejas attīrīšanai, Coslys Lily sejas tonika un Coslys Lily līdzekļa acu kosmētikas noņemšanai; Coslys Lily dienas krēma un Coslys Lily nakts krēma; Coslys Lily pīlinga krēma un Coslys Lily maskas.

  JUMS VARĒTU PATIKT