Antipodes® Grapeseed Butter līdzeklis ādas attīrīšanai - 3847
  • Antipodes® Grapeseed Butter līdzeklis ādas attīrīšanai - 3847
  • Antipodes® Grapeseed Butter līdzeklis ādas attīrīšanai - 3847
  • Antipodes® Grapeseed Butter līdzeklis ādas attīrīšanai - 3847

  Antipodes® Grapeseed Butter līdzeklis ādas attīrīšanai

  01000009770
  34,95 €

  Svaigi tīra āda ar Jaunzēlandes dabas spēku! Atsvaidzini un dziļi attīri savu ādu ar šo aromātisko un efektīvo līdzekli, kura formula ir veidota no Vinanza Grape® ekstrakta, barojošā kakao sviesta, remdējošās olīveļļas un attīrošās sējas lina eļļas. Atklāj Antipodes® Grapeseed Butter!

   

  Apjoms
  Daudzums
  Ir noliktavā.

  Antipodes® videi draudzīgais kosmētikas klāsts ir radīts Jaunzēlandē. Dabā, kura ir patstāvīgi veidojusies 80 miljonus gadu! Atklājiet zinātniski pārbaudītās, Jaunzēlandē iegūtās sastāvdaļas un formulas, kas dabīgi atbalsta ādas funkcijas, uzlabo pašsajūtu un izceļ Jūsu skaistumu - atklājiet Antipodes®!

  Antipodes® Grapeseed Butter līdzeklis ādas attīrīšanai veidots no pašām svarīgākajām sastāvdaļām Tavas ādas labsajūtai. Sastāvā Vinanza Grape® ekstrakts, iegūts no Jaunzēlandē audzētiem “Sauvignon Blanc” vīnogu kauliņiem, kura sastāvā esošie antioksidanti palīdz atjaunot brīvo radikāļu iedarbības rezultātā bojātu ādu. Remdējošā lavanda un ārstniecības kumelīte palīdz nomierināt jutīgu ādu, kā arī atsvaidzina un attīra. Hibiska ziedu ekstrakts veic saudzīgu pīlingu. Šis dziļi attīrošais līdzeklis ir piemērots lielākajai daļai ādas tipu, it īpaši sausai ādai.

  IKDIENAS RITUĀLS: maigi iemasējiet samitrinātā sejas un kakla ādā ar uz augšu vērstām, apļveida kustībām no rīta un vakarā, tā notīrot netīrumus un mīkstinot ādu. Noskalojiet ar siltu, tīru ūdeni, izmantojot bioloìiskas kokvilnas drāniņu.

  32 vienības:

  Sastāvdaļas:Olive Oil*, Shea butter, Harekeke flax seed oil*, Coconut oil*, Jojoba oil*, Beeswax, Silica, Cocoa butter, Vinanza Gold grapeseed extract, Sorbitan isostearate, Blue chamomile, hibiscus flower, Lavender oil, naticide (fragrance & preservative), Benzyl alcohol, Vitamin E. * - sertificētas bioloģiskajā lauksaimniecībā iegūtas sastāvdaļas. AsureQuality sertificēta biokosmētika. 100% sastāvdaļu ir dabīgas izcelsmes, 76% iegūtas bioloģiskajā lauksaimniecībā. Piemērots veģetāriešiem. Nesatur minerāleļļas.

  JUMS VARĒTU PATIKT