Antipodes ® Baptise intensīvi mitrinošs gels uz ūdens bāzes - 4851
  • Antipodes ® Baptise intensīvi mitrinošs gels uz ūdens bāzes - 4851
  • Antipodes ® Baptise intensīvi mitrinošs gels uz ūdens bāzes - 4851
  • Antipodes ® Baptise intensīvi mitrinošs gels uz ūdens bāzes - 4851
  • Antipodes ® Baptise intensīvi mitrinošs gels uz ūdens bāzes - 4851

  Antipodes ® Baptise intensīvi mitrinošs gels uz ūdens bāzes

  01000011505
  44,95 €

  Lai Tava āda piedzimtu no jauna, kļūtu mirdzoša un skaista! Slavenais manuka medus un Harakeke jeb Jaunzēlandes linu gels apvienojumā ar mamaku melnās kokpapardes un hibiska ziedu ekstraktiem atbalsta šūnu atjaunošanos, nostiprina un aizsargā ādu. Jūsu āda jutīsies kā no jauna piedzimusi! Svaigais rožu ziedu aromāts uzlabo garastāvokli. Piemērots visiem ādas tipiem, it īpaši sausai ādai.

  Apjoms
  Daudzums
  Ir noliktavā.

  Ar hialuronskābi un manuka medu. Klīniski pierādīts: ādas mitruma līmenis ir uzlabojies par 52% 24 stundas pēc produkta lietošanas*.

  Augu spēks – ādas mitrināšanai visas dienas garumā. Pasaulslavenais Jaunzēlandes manuka medus un augu izcelsmes hialuronskābe piesaista ādai mitrumu un nodrošina ilgstošu mitrināšanu.

  IKDIENAS RITUĀLS: rūpīgi uzklāt uz sejas, kakla un dekoltē ādas. Otrreiz pārstrādājamais kartona iepakojums bioloģiski noārdās dabā.

  * Dermatest Australia klīniskais pētījums ar 10 sieviešu piedalīšanos, vecuma grupa 38-58 gadi, 2019. gads (skat. uz iepak.).

  114 vienības:

  Sastāvdaļas:Aqua (water), glycerine, sodium acrylates copolymer & lecithin, dehydroacetic acid, benzyl alcohol, glyceryl caprylate,polysorbate 20, hyaluronic acid (plant based), glycerin & water &Terminalia ferdinandiana (kakadu plum) fruit extract, sodium citrate,lysolecithin & sclerotium gum & xanthan gum & pullulan, Phormium tenax(harakeke) flax extract, Hibiscus sabdariffa (hibiscus) flower extract,Leptospermum scoparium mel (manuka) honey, Cyathea medullaris(mamaku black fern) extract, Zingiber officinale (ginger) root extract,Aloe barbadensis (aloe vera) leaf extract, mica, titanium dioxide,vegetone rich red T2/lycopene red W/S, Rose anatolia: citral*,citronellol*, eugenol*, geraniol*, linalool*.* - sastāvdaļa iegūta no ēteriskajām eļļām.Piemērots veģetāriešiem. Nav testēts uz dzīvniekiem

  JUMS VARĒTU PATIKT