Antipodes® Worship aizsargājošs antioksidantu serums - 3857
  • Antipodes® Worship aizsargājošs antioksidantu serums - 3857
  • Antipodes® Worship aizsargājošs antioksidantu serums - 3857
  • Antipodes® Worship aizsargājošs antioksidantu serums - 3857
  • Antipodes® Worship aizsargājošs antioksidantu serums - 3857
  • Antipodes® Worship aizsargājošs antioksidantu serums - 3857

  Antipodes® Worship aizsargājošs antioksidantu serums

  01000009780
  48,95 €

  Stiprini un atjauno savu ādu ar Jaunzēlandes dabas spēku! Kivi ekstrakts apvienojumā ar upenēm, asaī, Boizena un kafijas ogām – īsts antioksidantu lādiņš pret oksidatīvo stresu. Atklāj Antipodes® Worship serumu!

  Apjoms
  Daudzums
  Ir noliktavā.

  Antipodes® videi draudzīgais kosmētikas klāsts ir radīts Jaunzēlandē. Dabā, kura ir patstāvīgi veidojusies 80 miljonus gadu! Atklājiet zinātniski pārbaudītās, Jaunzēlandē iegūtās sastāvdaļas un formulas, kas dabīgi atbalsta ādas funkcijas, uzlabo pašsajūtu un izceļ Jūsu skaistumu - atklājiet Antipodes®!

  Antipodes® Worship izcilais serums ir piesātināts ar superaugļu kompleksu no Boizena ogām, upenēm, kivi augļiem un Vinanza Grape® patentēta antioksidantu ekstrakta, iegūta no “Pinot Noir” vīnogām. Tā ir ikdienas jauneklīguma esence ādai ar kafijas un asaī ogu enerģiju. Piemērota lielākajai daļai ādas tipu.

  Zinātniski pierādīts: in-vitro samazina oksidatīvo stresu par 90%*. Sniedziet savai ādai ikdienas aizsardzību no priekšlaicīgas ādas novecošanos veicinošā oksidatīvā stresa – ar labvēlīgu antioksidantu devu, kas palīdz cīnīties pret brīvo radikāļu radītiem bojājumiem.

  IKDIENAS RITUĀLS: ar pirkstu galiem ikdienā maigi iemasēt sejas, kakla un dekoltē ādā pirms mitrinošā līdzekļa uzklāšanas.

  * Trinity Bioactives pētījums (skat. uz iepak.)

  35 vienības:

  Sastāvdaļas:Rubus idaeus (raspberry) water**, Vinanza Oxifend® Superfruit complex of Rubus ursinus (boysenberry) extract, Ribes nigrum (blackcurrant) extract, Actinidia deliciosa (Vinanza Kiwi kiwifruit) extract, Vitis viniferia (Vinanza Grape grape seed) extract, galactoarabinan, dehydroacetic acid, benzyl alcohol, Guar gum**, Xanthan gum, Euterpe oleracea (acai berry) extract**, caprylyl/capryl glucoside, Coffea arabica (coffee berry) extract, Tocopherol (vitamin E), essential oilfragrances of boysenberry and blackcurrant; citronellol* geraniol*, isoeugenol*, d-limonene*, linalool*. * - ēterisko eļļu sastāvdaļas, ** - sertificētas bioloģiskajā lauksaimniecībā iegūtas sastāvdaļas. BioGro sertificēta biokosmētika. 100% sastāvdaļu ir dabīgas izcelsmes, 95% iegūtas bioloģiskajā lauksaimniecībā. Piemērots veģetāriešiem.
  Vegāns:

  JUMS VARĒTU PATIKT