• -20%
Antipodes® Hosanna ādas tvirtumu atjaunojošs serums - 4044
  • Antipodes® Hosanna ādas tvirtumu atjaunojošs serums - 4044
  • Antipodes® Hosanna ādas tvirtumu atjaunojošs serums - 4044
  • Antipodes® Hosanna ādas tvirtumu atjaunojošs serums - 4044
  • Antipodes® Hosanna ādas tvirtumu atjaunojošs serums - 4044
  • Antipodes® Hosanna ādas tvirtumu atjaunojošs serums - 4044

Antipodes® Hosanna ādas tvirtumu atjaunojošs serums

01000010007
43,95 €
35,16 € IETAUPI 20%

Ļauj savai ādai atdzimt no Jaunzēlandes dabas spēka… atklāj Antipodes® Hosanna! Ar Vinanza® Grape antioksidantiem, Waiwera® artēziskā urbuma ūdeni un melnās kokpapardes ekstraktu. Zinātniski pierādīts: uzlabo I tipa kolagēna izstrādi cilvēka fibroblasta šūnās pat par 72%*. 

Apjoms
Daudzums
Ir noliktavā.

Antipodes® videi draudzīgais kosmētikas klāsts ir radīts Jaunzēlandē jeb Aotearoa – kā to dēvē pirmiedzīvotāji maori. Tieši Jaunzēlandē tiek iegūtas produktu izejvielas, tādējādi daloties senajos Jaunzēlandes unikālās floras noslēpumos ar visu pasauli.

Atklājiet zinātniski pārbaudītās sastāvdaļas un formulas, kas dabīgi atbalsta ādas funkcijas, uzlabo pašsajūtu un izceļ Jūsu skaistumu... atklājiet Antipodes®!

Uz Waiwera® artēziskā urbuma minerālūdens bāzes veidotais serums, nesatur eļļas un tūlītēji remdē izslāpušu ādu, pakāpeniski būtiski uzlabojot ādas izskatu. Atgūsti ādas tvirtumu!

Revolucionārie Vinanza® Grape antioksidanti no Jaunzēlandē audzētām “Sauvignon Blanc” vīnogām sniedz spēcīgu aizsardzību no vides nelabvēlīgajiem apstākļiem un piesārņojuma.

Mamaku melnās kokpapardes ekstrakts veicina šūnu atjaunošanos, padarot šo serumu par neaizvietojamu ikdienas kopšanas līdzekli tvirtai, veselīgai un jauneklīga izskata ādai.

Piemērots lielākajai daļai ādas tipu, it īpaši dehidrētai ādai.

IKDIENAS RITUĀLS: uzklājiet uz sejas, kakla un dekoltē ādas pirms Jūsu iecienītās Antipodes® eļļas sejas ādas kopšanai vai mitrinošā līdzekļa. Lietojiet katru dienu, lai sniegtu ādai tūlītēju mitrināšanu un sasniegtu labākos rezultātus ilgtermiņā.

* Trinity Bioactives pētījums (skat. uz iepak.).

39 vienības:

Sastāvdaļas:Lavender Distillate*, Waiwera© Artesian Water, Mamaku Black Fern Leaf Extract, Vinanza Grape©, Grapeseed Extract, Natural Preservative, Lavendula Angustifolia, Aqua, Cyathea Medullaris, Vitis Vinifera, Naticide, Caprylic/ Capric Triglyceride, Xanthum Gum, Essential Oil Fragrances Of French Rose Oil & Cardamom, Benzyl Benzoate, Cinnamyl Alcohol, Citral, Citronellol, D-Limonene, Eugenol, Farnesol, Geraniol, Linanool¹, ¹ Component Of Essential Oil, * Sertificētas bioloģiskajā lauksaimniecībā iegūtas sastāvdaļas AsureQuality sertificēta biokosmētika.skat. uz iepak. BioGro sertificēta biokosmētika. 100% sastāvdaļu ir dabīgas izcelsmes, 95% iegūtas bioloģiskajā lauksaimniecībā. Piemērots veģetāriešiem.
Vegānisks:

JUMS VARĒTU PATIKT