• -20%
Antipodes® Apostle serums ādas toņa uzlabošanai - 3842
  • Antipodes® Apostle serums ādas toņa uzlabošanai - 3842
  • Antipodes® Apostle serums ādas toņa uzlabošanai - 3842
  • Antipodes® Apostle serums ādas toņa uzlabošanai - 3842
  • Antipodes® Apostle serums ādas toņa uzlabošanai - 3842
  • Antipodes® Apostle serums ādas toņa uzlabošanai - 3842

Antipodes® Apostle serums ādas toņa uzlabošanai

01000009781
59,95 €
47,96 € IETAUPI 20%

Ļauj savai ādai iemirdzēties no Jaunzēlandes dabas spēka! Serums palīdz izlīdzināt ādas toni un uzlabo nespodras, problemātiskas ādas izskatu ar spēcīgiem Vinanza® Performance Plus un Vinanza® Oxifend antioksidantiem, melno kokpapardi un reiši ekstraktu, atjaunojot ādu. Atklāj Antipodes® Apostle!

Apjoms
Daudzums
Ir noliktavā.

Antipodes® videi draudzīgais kosmētikas klāsts ir radīts Jaunzēlandē. Dabā, kura ir patstāvīgi veidojusies 80 miljonus gadu! Atklājiet zinātniski pārbaudītās, Jaunzēlandē iegūtās sastāvdaļas un formulas, kas dabīgi atbalsta ādas funkcijas, uzlabo pašsajūtu un izceļ Jūsu skaistumu - atklājiet Antipodes®!

Antipodes® Apostle serums palīdz uzlabot nespodras, problemātiskas ādas izskatu un izlīdzināt nevienmērīgu ādas toni, vienlaikus atjaunojot ādas mitruma līmeni ar Waiwera® minerālūdeni.

Sastāvā Vinanza® Performance Plus antioksidants, kas ir iegūts no “Pinot Noir” vīnogām, palīdz uzlabot ādas izskatu un mazināt sejas ādas apsārtumu*. Kivi augļu enzīmi veic ādas pīlingu. Kairinājumu mazinošais, no “Pinot Noir” vīnogām iegūtais Vinanza® Oxifend padara ādu starojošu, savukārt melnās kokpapardes un reiši ekstrakti veicina šūnu atjaunošanos, nodrošinot svaigu un skaistu izskatu. Dermatoloģiski pārbaudīts, piemērots jutīgai ādai**.

IKDIENAS RITUĀLS: dāsni uzklāt uz sejas, kakla un dekoltē ādas no rīta un vakarā pirms Jūsu iecienītā Antipodes® mitrinošā līdzekļa vai eļļas sejas ādas kopšanai. Lai sasniegtu labākus rezultātus, lietojiet katru dienu.

* Neatkarīgā New Zealand Extracts 8 nedēļu pētījumā 2012. gadā, kurā piedalījās 10 sievietes, klīniski pierādīts, ka uzlabo šūnu membrānu integritāti, samazinot transepidermālo ūdens zudumu par 16%, uzlabojot ādas elastību par 16%, samazinot ādas apsārtumu par 7% (eritēma) un padarot ādu gaišāku par 3,5% (melanīna daudzums).

**Dermatoloģiski apstiprināts jutīgai ādai. Neatkarīgas laboratorijas pētījums: 50 sievietes ar jutīgu ādu, Ņujorka. 

53 vienības:

Sastāvdaļas:Waiwera Artesian Water, Aloe Vera Juice Extract**, Mamaku Black Fern Leaf Extract, Sclerotium Gum, Vinanza Oxifend Pinot Noir Grape Extract, Vinanza Performance Plus Grapeseed And Kiwifruit Seed Extract, Vinanza Kiwi Kiwifruit Skin Extract, Raspberry Seed Oil, Reishi Mushroom Extract, Aqua, Aloe Barbadensis, Cyathea Medullaris, Gluconolactone, Sodium Benzoate, Amigel, Vitis Vinifera, Xanthan Gum, Vitis Vinifera And Actinidia Chinensis, Actinidia Chinensis, Rubus Idaeus, Gandoderma Lucidum, Essential Oil Fragrances Of Green Apple & Cardamom, Benzyl Alcohol*, Cinnamal*, Citral*, Citronellol*, Geraniol*. *- Ēterisko eļļu sastāvdaļas, ** - sertificētas bioloģiskajā lauksaimniecībā iegūtas sastāvdaļas.BioGro sertificēta biokosmētika. 100% sastāvdaļu ir dabīgas izcelsmes, 74% iegūtas bioloģiskajā lauksaimniecībā. Piemērots veģetāriešiem.
Vegānisks:

JUMS VARĒTU PATIKT