DR.HAUSCHKA ACU KOMPRESES - 297
  • DR.HAUSCHKA ACU KOMPRESES - 297

  DR.HAUSCHKA ACU KOMPRESES

  01000007244
  21,95 €

  Dr.Hauschka acu komprese ir piemērota jebkuram ādas stāvoklim un ir īpaši izstrādāts līdzeklis jutīgas ādas kopšanai ap acīm.

  Sastāvā: žibulītis, pērkonamoliņš, kumelīte un melnā tēja nomierina ādu ap acīm, fenhelis novēršs ādas apsārtumu un tūsku. Acu komprese atsvaidzina, nomierina nogurušu ādu, novērš tumšos lokus ap acīm. Piemērota alerģisku reakciju gadījumā.

   

  Apjoms
  Daudzums
  Ir noliktavā

  Lietošana

  Atveriet ampulu un kārtīgi samitriniet vates plāksnīti ar acu kompresi. Vates plāksnīti pārdaliet divās daļās un uzlieciet uz aizvērtiem acu plakstiņiem. Ļaujiet acu kompresei iedarboties aptuveni 10 minūtes. Acu komprese ir oftalmoloģiski testēta un ir piemērota briļļu un kontaktlēcu nēsātājiem.

  Ieteikums

  Piemērota briļļu un kontaktlēcu nēsātājiem, cilvēkiem, kuri garas stundas pavada pie datora ekrāna, kā arī tiem, kuriem ir alerģija pret ziedputekšņiem.

  14 vienības:

  Sastāvdaļas:Aqua, Euphrasia Officinalis Extract, Foeniculum Vulgare Seed Extract, Alcohol, Anthyllis Vulneraria Extract, Chamomilla Recutita Flower Extract, Camellia Sinensis Leaf Extract, Rosa Damascena Flower Oil, Parfum*, Geraniol*, Citronellol*.
  *dabīgu ēterisko eļļu sastāvdaļa
  Apraksts:Redze ir mūsu dominējošais maņu orgāns, jo aptuveni 90% informācijas mēs saņemam vizuāli. Acis zibenīgi informāciju apstrādā un nodod to tālāk. Tomēr arī acu emocionālās izteiksmes spēks ir iespaidīgs un, kā zināms, tās tiek dēvētas par dvēseles spoguli. Proti, tās smejas, vaicā, raud un brīnās. To pastāvīga izmantošana tās nogurdina, turklāt, ja papildus tās vēl tiek kairinātas, piemēram, sausā gaisa, miega trūkuma, garo darba stundu pie datora ietekmē, uz to reaģē jutīgā, tik ļoti maigā un plānā āda ap acīm. Tā ir nogurusi un sakairināta, tāpēc papildus sejas kopšanai tai nepieciešama īpaša aizsardzība.
  Dr.Hauschka acu kopšanas kosmētika patīkami lutina jutīgo acu zonu. Tā nesatur šķidras eļļas, kas varētu izplūst uz ādas un ietecēt acīs. Izmeklēto ārstniecības augu ekstraktu, ādu kopjošu augu eļļu un bagātīgu vasku salikums spēcina, atsvaidzina un dāvā acīm vitalitāti. Dr.Hauschka acu kopšanas kosmētikas sastāvā ir nomierinošais žibulītis, līdzsvarojošais pērkonamoliņš un aizsargājošie bišu vaski.
  Kontaktlēcu lietotāji un tie, kuriem ilgas stundas jāpavada pie datorekrāniem īpaši novērtēs Dr.Hauschka acu kompreses, kas acīm piešķir skaidru redzējumu un atdzīvina nogurušas acis. Izbaudiet ikkatru acumirkli!

  JUMS VARĒTU PATIKT