Riffi bambusa otiņa tonālā krēma uzklāšanai - 4418
  • Riffi bambusa otiņa tonālā krēma uzklāšanai - 4418

Riffi bambusa otiņa tonālā krēma uzklāšanai

09000006827
10,70 €

Riffi & Förster’s vidēja izmēra bambusa kosmētikas otiņa palīdzēs uzklāt perfektu grimu. Ota būs ideāla tonālā krēma un BB krēma uzklāšanai. Der gan profesionālai, gan ikdienas lietošanai mājās. Vegāna.

Apjoms
Daudzums
Ir noliktavā.

Riffi & Förster’s kosmētikas otiņas ir roku darbs. Kāts veidots no FSC sertificēta, strauji augoša, viegli atjaunojama resursa – bambusa. Otiņas sariņi ir veidoti no vegāniem Toray sariņiem.


Vācijas uzņēmums “Riffi Karl Forster GmbH” pieder Forsteru ģimenei, kas jau 150 gadus nodarbojas ar dabīgu masāžas, vannošanās produktu un aksesuāru ražošanu un tirdzniecību. Forsteru ģimeni uz šo biznesu pamudināja vēlme radīt produktus bez lauksaimniecības ķimikāliju paliekām, lai garantētu pircējiem produkta kvalitāti un labvēlīgu ietekmi un cilvēka ķermeni. “Riffi” sadarbojas ar ārstiem-dermatologiem un tekstilšķiedras saviem produktiem ražo paši. Izejvielu pārstrādes un ražošanas procesi atbilst visstingrākajām vides aizsardzības un ekoloģiskās saimniekošanas prasībām.

Mīlestība uz dabu un cilvēkiem ir uzņēmuma galvenā vērtība.

“Riffi” sūkļi pēc īpašas tehnoloģijas ir ievākti Egejas jūrā un Karību salas krastos, kas nodrošina jauna koraļu sūklīša izaugšanu pēc vecā sūkļa novākšanas. Savukārt, masāžas jostas un cimdi izgatavoti no kokvilnas, lina, bambusa vai sizala šķiedrām. Tos var izmantot sausas un mitras ādas kopšanai, lai veiktu pīlingu vai dziļu poru tīrīšanu.

Produktus pareizi kopjot un lietojot, produkti  var kalpot vismaz 10 gadus. Lai ota ilgi kalpotu, to ieteicams mazgāt siltā ūdenī ar maigām ziepēm. Atstāt dabīgi izžūt.


6 vienības:

Sastāvdaļas: bambuss, mākslīgie Toray sariņi.
Vegāns: