COSLYS ZOBU PASTA BĒRNIEM - 617
  • COSLYS ZOBU PASTA BĒRNIEM - 617

  Coslys zobu pasta bērniem

  01000007110
  4,95 €

  Zobu tīrība nav joka lieta, bet nopietna atbildība ar no tā izrietošām sekām! Kopīgi rūpējaties par regulāru zobu tīrīšanu ar Coslys Junior zobu pastu bērniem ar dabīgu zemeņu aromātu – bērna mīļāko desertu rītos un vakaros. Silīcijs maigi notīra zobu aplikumu, zaļā tēja, kumelītes un alveja rūpējas par smaganām, remdē tās. Zobu pasta paredzēta lietošanai no 3 gadu vecuma. Nesatur fluoru, SLS-ALS.

  Apjoms
  Daudzums
  Ir noliktavā

  Zobu tīrība nav nekāda joka lieta, bet nopietna atbildība ar no tā izrietošām sekām! Un varbūt tieši šī nopietnība ir tā, kas bērnu garlaiko...? Atceries, kā viņam, pavisam mazam esot, Tu mazgāšanos pārvērti aizraujošā piedzīvojumā ar laivām, mazītiņām pīlītēm, putu mākoņiem un ūdens kaujām? Tavs bērns joprojām novērtēs tieši viņam izrādītās rūpes par jautru regulāro zobu tīrīšanu ar dabīgu zemeņu aromātu – bērna mīļākais deserts gan rītos, gan vakaros.

  Īpaši bērnu vajadzībām izstrādātās Coslys Junior zobu pastas sastāvā ir pilnīgi nekaitīgs bioloģiski audzētu zemeņu ekstrakts un augu izcelsmes krāsvielas – tas bērnu pieradinās par saviem zobiem rūpēties regulāri. Kamēr Tavs bērns vēl tikai mācās tīrīt zobus, viņš īpaši nepiepūlas iztīrīt arī grūti aizsniedzamas vietas, tāpēc zobu pastā ir silīcijs, kas palīdz maigi notīrīt aplikumu. Sastāvā esošais zaļās tējas ekstrakts efektīvi aizkavē baktēriju attīstību, savukārt kumelītes un alveja maigi rūpējas par jutīgām smaganām. Coslys Junior zobu pasta bērniem izstrādāta, izmantojot īpaši maigas sastāvdaļas, kas, ja norītas, bērnam nekaitēs. Tomēr bērnam jālieto pasta pieaugušo uzraudzībā, lai maksimāli samazinātu norīšanas risku. Zobu pastas sastāvā nav sintētisko fluorīdu, sintētisko aromātu, krāsvielu vai konservantu, vienīgi īpaši maigas, drošas putojošās vielas. Dabīgo sastāvdaļu īpatsvars gala produktā sastāda 98%, no tām 30% sastāvdaļu ir organiskas. Zobu pastas formula ir piemērota bērniem no 3 gadu vecuma.

  Kā lietot?

  Kopā ar bērnu tīriet zobus vismaz 2 minūtes 2 reizes dienā - no rīta un vakarā. Zobu tīrīšanai izmantojiet Coslys Junior zobu pastu bērniem zirņa lielumā, lai maksimāli samazinātu norīšanas risku.

  Padoms

  Iemāci bērnam rūpēties par savu zobu tīrību un izturēties pret to atbildīgi. Atceries, kā viņam, pavisam mazam esot, Tu mazgāšanos pārvērti aizraujošā piedzīvojumā ar laivām, mazītiņām pīlītēm, putu mākoņiem un ūdens kaujām? Tavs bērns joprojām novērtēs tieši viņam izrādītās rūpes par jautru regulāro zobu tīrīšanu ar dabīgu zemeņu aromātu – bērna mīļākais deserts gan rītos, gan vakaros.

   

  12 vienības:

  Sastāvdaļas:Aqua, glycerin, silica, cellulose gum, sodium benzoate, xylitol, fragaria vesca (strawberry) fruit extract*, aloe barbadensis leaf juice powder*, anthemis nobilis flower water*, decyl glucoside, camellia sinensis leaf extract*, xanthan gum, potassium hydroxide, stevia rebaudiana extract, aroma, potassium sorbate, citric acid, mica, CI 77491. * - no bioloģiski audzētiem augiem.
  Apraksts:Francijas nelielajā Somloire ciematā ziemeļrietumos atrodas gandrīz pirms 30 gadiem dibinātais ģimenes uzņēmums Comptoir des LYS. Joprojām uzņēmums pieder Gaborī ģimenei, kur paši to vada un tajā strādā. Uzņēmums, kam svarīgas ģimenes vērtības, kurā uzaudzinātas vairākas paaudzes un uzņēmums, kas savas produkcijas ražošanā kopš pirmsākumiem izmanto tikai un vienīgi no augu valsts iegūtas izejvielas, principiāli izvairoties no aizdomīgu ķīmisku substanču lietošanas. Tādi ir arī Coslys Baby un Coslys Junior produkti: Coslys Baby attīrošā želeja matiem un ķermenim; Coslys Junior zobu pasta bērniem. Attīrošā želeja ir vislabākais jaundzimušā mazuļa vēl tik ļoti, ļoti plānajai ādai, savukārt īpaši bērnu vajadzībām izstrādātā fluoru nesaturošā zobu pasta ideāli piemērota bērniņa trauslajiem piena zobiem, kuriem emalja vēl nav pilnībā izveidojusies.

  JUMS VARĒTU PATIKT