COSLYS ATTĪROŠĀ ŽELEJA MATIEM UN ĶERMENIM - 591
  • COSLYS ATTĪROŠĀ ŽELEJA MATIEM UN ĶERMENIM - 591

  Coslys attīroša želeja matiem un ķermenim

  01000007001
  11,95 €

  Tev, mazulīt, piedzimstot nākas nodoties pasaulīgām nodarbēm: laiski gulēt, smiet, priecēt vecākus un tikt mazgātam! Vai zini, kas ir vislabākais Tavai vēl tik ļoti plānajai ādai? Dermatoloģiski testētā Coslys Baby attīrošā želeja matiem un ķermenim, kas ir ar ādai līdzīgu pH līmeni, bio aprikožu ekstraktu, apelsīnu ziedūdeni. Želeja satur 100% dabīgas smaržvielas, ir sertificēta dabīgā kosmētika.

  Apjoms
  Daudzums
  Ir noliktavā

  Tīrība mazuļa acīm ir draiska rotaļa ūdenī ar gumijas pīlēm un Coslys matu, ķermeņa želejas izraisītiem mazītiņiem putu mākonīšiem. Uzrīko šādu tīrību, un izdzirdēsi atskanam gardus bērna smieklus – visvērtīgāko vecāku algu pasaulē. Coslys Baby attīrošās želejas matiem un ķermenim formula ir izstrādāta tieši mazuļiem, jo ir ar bērna plānajai ādai līdzīgu pH līmeni. Saudzīgās želejas sastāvā nav ādu sausinošo ziepju, vienīgi dabīgas izcelsmes virsmaktīvās vielas, dabīgais glicerīns, kā arī bioloģiski audzētas mitrinošās un nomierinošās alvejas lapu sulas pulveris. Jauko aromātu piešķir bioloģiski audzētu aprikožu ekstrakts un apelsīnu ziedūdens. Dabīgo sastāvdaļu īpatsvars gala produktā sastāda 99,5%, no tām 11,26% sastāvdaļu ir organiskas. Dermatoloģiski pārbaudītā, no zināmajiem alergēniem brīvā želejas formula ir piemērota mazuļiem no viņu dzimšanas brīža.

  Kā lietot?

  Nelielu daudzumu Coslys Baby attīrošās želejas matiem un ķermenim ar pirkstu galiem maigi iemasē mitros mazuļa matos, pēc tam remdenā ūdenī kārtīgi tos izskalo. Līdzīgi rīkojas, ja mazgā mazuļa ādu: želeju maigi iemasē mazuļa ādā, to rūpīgi noskalo.

  Padoms

  Šī maigā un kopjošā kosmētika ar mitrinošo alveju un dabīgo glicerīnu noderēs arī Tava ķermeņa attīrīšanai. Izmēģini Coslys Baby attīrošo želeju matiem un ķermenim arī uz savas ādas!

  18 vienības:

  Sastāvdaļas:Aqua, citrus aurantium amara flower water*, sodium cocoyl glutamate, cocamidopropyl betaine, glycerin, polyglyceryl-4-caprate, parfum, xanthan gum, aloe barbadensis leaf juice powder*, prunus armeniaca fruit extract*, bisabolol, sodium chloride, sodium benzoate, citric acid. * - no bioloģiski audzētiem augiem.
  Apraksts:Francijas nelielajā Somloire ciematā ziemeļrietumos atrodas gandrīz pirms 30 gadiem dibinātais ģimenes uzņēmums Comptoir des LYS. Joprojām uzņēmums pieder Gaborī ģimenei, kur paši to vada un tajā strādā. Uzņēmums, kam svarīgas ģimenes vērtības, kurā uzaudzinātas vairākas paaudzes un uzņēmums, kas savas produkcijas ražošanā kopš pirmsākumiem izmanto tikai un vienīgi no augu valsts iegūtas izejvielas, principiāli izvairoties no aizdomīgu ķīmisku substanču lietošanas. Tādi ir arī Coslys Baby un Coslys Junior produkti: Coslys Baby attīrošā želeja matiem un ķermenim; Coslys Junior zobu pasta bērniem. Attīrošā želeja ir vislabākais jaundzimušā mazuļa vēl tik ļoti, ļoti plānajai ādai, savukārt īpaši bērnu vajadzībām izstrādātā fluoru nesaturošā zobu pasta ideāli piemērota bērniņa trauslajiem piena zobiem, kuriem emalja vēl nav pilnībā izveidojusies.

  JUMS VARĒTU PATIKT