Sante matu želeja - 180-1
  • Sante matu želeja - 180-1

  Sante matu želeja

  01000005151
  6,95 €

  Tev patīk eksperimentēt un apzinies, ka matu veidošana ir attieksmes jautājums. Ar Sante matu želeju Tu panāksi vēlamo rezultātu, jo tā ir visiem matu tipiem piemērota dabiska ieveidošana un fiksācija. Sante matu želejas sastāvā ir tādas dabiskas vielas, kā augu cukurs un bioloģiski audzētu bērzu lapu ekstrakts, kas nostiprina frizūru, rūpējoties arī par vitalizējošu mitrināšanu un kopšanu.

   

  Apjoms
  Daudzums
  Ir noliktavā

  Pašlaik matu želeja piedzīvo savu lielo atgriešanos – pavēro modeļus modes skatēs uz mēles! Īpaši populārs ir ar želeju pieglaustais matu sakārtojums, kam celiņš sānā un zirgaste zemu sasieta; klasisks ir garo matu sakārtojums, kur mati pieglausti atpakaļ līdz ausīm - šis variants ideāli piemērots vienkāršam un klasiskam ģērbšanās stilam. Īpaši stilīgs ir pieglausts īss matu griezums un brīvi krītoši gari mati, kam galos ieziests liels daudzums matu želejas. Ja nevari nociesties, sāc eksperimentēt ar savu matu sakārtojumu un Sante matu želeju jau tagad!

  Kā lietot?

  Ieveidojot matus ar Sante matu želeju, vispirms parūpējies par to tīrību ar kādu no iemīļotajiem Sante šampūniem un kondicionieriem, pēc tam nosusini tos dvielī. Turpini ieveidot matus ar želeju, iesmērējot nelielu daudzumu matu saknēs un ieveido matus kā iecerēts. Ahh... tagad Tu izskaties lieliski!

  Padoms

  Ja Tev ir īpaši smalki mati, uzmanies ar želejas lietošanu, lai tie neizskatītos kā dzeloņcūkas adatiņas. Centies tiem piešķirt apjomu ar Sante matu putāmizskatīsies lieliski!

  23 vienības:

  Sastāvdaļas:Aqua (Water), Alcohol*, Glycerin, Dehydroxanthan Gum, Sorbitol, Coco Glucoside, Betula Alba Leaf Extract*, Citric Acid, Sodium Citrate, Parfum (Essential Oils), CI 75120. * - no bioloģiski audzētiem augiem. Galvenās sastāvdaļas: Organic Birch
  Apraksts:Ar Sante matu ieveidošanas produktiem Tu ik dienas dabīgā veidā vari veidot dažādus matu sakārtojumus. Sante ieveidošanas produkti – matu laka, matu putas, matu vasks un matu želeja – ir efektīva kombinācija jebkuram matu sakārtojumam. Produktu kopjošais sastāvs no augu izcelsmes sastāvdaļām ir maigs, taču pietiekami efektīvs, lai piešķirtu nepieciešamo fiksāciju vai cirtu vijīgumu jebkuram matu sakārtojumam. Tā, piemēram, Sante matu želeju izmanto, lai matu sakārtojumam piešķirtu struktūru un elastīgumu, bet Sante matu vasku lieto, lai padarītu matus mirdzošus un vijīgus. Sante matu laka ļaus ilgāk saglabāt frizūru, pasargās matus no apkārtējās vides nelabvēlīgās iedarbības un sīka lietutiņa, savukārt Sante matu putas palīdzēs izveidot atsperīgas lokas.
  Vegānisks:
  Bezglutēna:

  JUMS VARĒTU PATIKT