Sante matu putas - 178-1
  • Sante matu putas - 178-1

  Sante matu putas

  01000004186
  8,95 €

  Matu putas var paveikt brīnumus, ikdienas frizūrai piešķirot dabiskas matu cirtas. Bet, vai zini, ar ko atšķiras inovatīvās Sante matu putas no ierastajām? Tās sastāvā ir kviešu proteīns un B5 provitamīns, kas kopj un aizsargā matus. Sante matu putas nesatur polimērus un sintētiskās vielas, tāpēc pilnīgi dabīgā veidā palīdz saglabāt ieveidotu matu apjomu. Uzmanību, gatavību – iepūt putas!

   

  Apjoms
  Daudzums
  Ir noliktavā

  No visiem matu ieveidošanas līdzekļiem matu putas ir visizplatītākās. Tās paātrina matu žūšanas procesu un piešķir tiem vēlamo apjomu, neprasot lielu piepūli. Sante matu putas ir piemērotas visu garumu un tipu matiem. Tās piešķir lokām atsperīgumu, nesalipinot matus; saglabā ieveidotu matu apjomu; kopj sausus un bojātus matus. Pateicoties Sante matu putu sastāvā esošajam kviešu proteīnam un B5 provitamīnam, kas kopj un aizsargā matus, pārliecinošs efekts tiek panākts dabīgā veidā. Vai nav lieliski?

  Kā lietot?

  Ieveidojot matus ar Sante matu putām, vispirms parūpējies par to tīrību ar kādu no iemīļotajiem Sante šampūniem un kondicionieriem, pēc tam nosusini tos dvielī un iesmērē putas matos ar pirkstiem vai ķemmi. Žāvē matus ar matu fēnu, izmantojot matu suku – veido sev tīkamu stilu!

  Padoms

  Lai matiem piešķirtu apjomu, Tev jāpaceļ tie pie saknēm. Ar pirkstu vai ķemmes palīdzību iesmērē Sante matu putas matu saknēs un ļauj tiem nožūt. 

  13 vienības:

  Sastāvdaļas:Aqua (Water), Beer, Alcohol*, Glucose, Glycerin, Coco Glucoside, PCA Ethyl Cocoyl Arginate, Sodium PCA, Hydrolyzed Silk, Hydrolyzed Wheat Protein, Arginine, Citric Acid, Parfum (Essential Oils), Linalool, Geraniol, Citral, Limonene. * - no bioloģiski audzētiem augiem. Galvenās sastāvdaļas: Wheat protein.
  Apraksts:Ar Sante matu ieveidošanas produktiem Tu ik dienas dabīgā veidā vari veidot dažādus matu sakārtojumus. Sante ieveidošanas produkti – matu laka, matu putas, matu vasks un matu želeja – ir efektīva kombinācija jebkuram matu sakārtojumam. Produktu kopjošais sastāvs no augu izcelsmes sastāvdaļām ir maigs, taču pietiekami efektīvs, lai piešķirtu nepieciešamo fiksāciju vai cirtu vijīgumu jebkuram matu sakārtojumam. Tā, piemēram, Sante matu želeju izmanto, lai matu sakārtojumam piešķirtu struktūru un elastīgumu, bet Sante matu vasku lieto, lai padarītu matus mirdzošus un vijīgus. Sante matu laka ļaus ilgāk saglabāt frizūru, pasargās matus no apkārtējās vides nelabvēlīgās iedarbības un sīka lietutiņa, savukārt Sante matu putas palīdzēs izveidot atsperīgas lokas.