Sante matu laka - 177-1
  • Sante matu laka - 177-1

  Sante matu laka

  01000004188
  8,95 €

  Matu laka var paveikt brīnumus, ja Tu izvēlies sev piemērotāko un ievēro lietošanas instrukciju. Bet, vai zini, ar ko atšķiras inovatīvā Sante matu laka no ierastajām? Tās sastāvā ir dabīgas augu sastāvdaļas, kas nebojā matu struktūru un neveicina matu šķipsnu salipšanu. Sante matu laka piešķir frizūrai dabisku fiksāciju, matiem – mirdzumu un kuplumu. Uzmanību, gatavību – iepūt matu laku!

  Apjoms
  Daudzums
  Ir noliktavā

  Pašlaik ir pieejama plaša izvēle matus kopjošām lakām, kas paredzētas gan noteiktai matu struktūrai, gan lietošanas mērķim. Sante matu laka ir vieglas fiksācijas, kas paredzēta, lai saglabātu matu sakārtojuma dabīgo kritumu un elastīgumu. Tā frizūrai piešķir dabisku fiksāciju, matiem – mirdzumu un kuplumu, neatstājot salipušu matu sajūtu. Sante matu lakas sastāvā nav sintētisku sastāvdaļu, vienīgi pašas labākās dabīgo augu sastāvdaļas, kur bezkrāsas henna kopā ar barojošām hohoba un mandeļu eļļām aizsargā no ārējās vides negatīvas ietekmes.

  Kā lietot?

  Ieveidojot matus ar Sante matu laku, Tev tā jātur vismaz 20-30 cm attālumā no saviem matiem. Nepārtraukti virzot flakoniņu gar galvu, iepūt to matos.

  Padoms

  Sante matu laku lieto arī tāpēc, lai matiem piešķirtu lielāku apjomu. Turi galvu uz leju, sapurini matus un viegli pacel galvu augšā. Pēc tam pacel atsevišķas matu šķipsnas un no neliela attāluma iepūt matu laku tieši zem matu šķipsnas pie matu saknēm. Ļauj matiem izžūt, pirms pārej pie nākamās matu šķipsnas.

  40 vienības:

  Sastāvdaļas:Aqua (Water), Beer, Alcohol*, Glucose, Glycerin, Coco Glucoside, PCA Ethyl Cocoyl Arginate, Sodium PCA, Hydrolyzed Silk, Hydrolyzed Wheat Protein, Arginine, Citric Acid, Parfum (Essential Oils), Linalool, Geraniol, Citral, Limonene. * - no bioloģiski audzētiem augiem. Galvenās sastāvdaļas: Wheat protein.
  Apraksts:Ar Sante matu ieveidošanas produktiem Tu ik dienas dabīgā veidā vari veidot dažādus matu sakārtojumus. Sante ieveidošanas produkti – matu laka, matu putas, matu vasks un matu želeja – ir efektīva kombinācija jebkuram matu sakārtojumam. Produktu kopjošais sastāvs no augu izcelsmes sastāvdaļām ir maigs, taču pietiekami efektīvs, lai piešķirtu nepieciešamo fiksāciju vai cirtu vijīgumu jebkuram matu sakārtojumam. Tā, piemēram, Sante matu želeju izmanto, lai matu sakārtojumam piešķirtu struktūru un elastīgumu, bet Sante matu vasku lieto, lai padarītu matus mirdzošus un vijīgus. Sante matu laka ļaus ilgāk saglabāt frizūru, pasargās matus no apkārtējās vides nelabvēlīgās iedarbības un sīka lietutiņa, savukārt Sante matu putas palīdzēs izveidot atsperīgas lokas.

  JUMS VARĒTU PATIKT