LOGONA BAMBUSA ŽELEJA MATU IEVEIDOŠANAI - 47
  • LOGONA BAMBUSA ŽELEJA MATU IEVEIDOŠANAI - 47

LOGONA BAMBUSA ŽELEJA MATU IEVEIDOŠANAI

01000005460
7,95 €

Kāpēc neizveidot sev jautru frizūru – tādu, kas izsaka Tavu būtību? Logonas bambusa želeja matu ieveidošanai nodrošinās Tevi ar ilgstošu frizūras fiksāciju, piešķirot matiem veselīgu spīdumu, un, cirtas padarot elastīgas. Želeja piemērota gan krāsotu, gan īsu un garu matu īpašniekiem, gan vīriešiem un sievietēm. Matu želejas sastāvā esošais bambusa ekstrakts mīkstina un kopj matus.

Apjoms
Daudzums
Ir noliktavā

Dažādos veidos ieveidoti mati var sagādāt lielu jautrību un atsvaidzināt ikdienu. Tomēr atrast pareizo matu ieveidošanas želeju, kas saglabās frizūru visas dienas laikā, nepadarīs matus taukainus, lipīgus un cietus, ne vienmēr ir tik vienkārši. Tieši šī iemesla dēļ Logona ir izstrādājusi efektīvo Logonas bambusa želeju matu ieveidošanai, kuras spēks slēpjas tieši bambusa ekstraktā: elastīgai un spēcīgai fiksācija. Bambusa ekstrakts arī kopj un baro matus, nodrošinot tos ar papildu spēku un veselīgu spīdumu. Lai arī kādu frizūru Tu izvēlētos, Logonas bambusa želeja matu ieveidošanai palīdzēs saglabāt to vēlamajā izskatā visas dienas garumā.

Kā lietot?

Logonas bambusa želeju matu ieveidošanai vari lietot gan sausos, gan mitros matos. Pirms matu žāvēšanas un ieveidošanas, nelielu želejas daudzumu iemasē matu saknēs. Turpini ar vēlamās frizūras ieveidošanu.

Padoms

Ja Tavi mati ir īsi un smalki, nelielu želejas daudzumu vispirms paberzē starp pirkstiem un tikai tad tos iemasē matu saknēs. Lai paceltu matus pie saknēm, izmanto Logonas matu laku ar zīda spīdumu.

Lai radītu slapju matu efektu īsiem un bieziem matiem, plaukstās vai uz ķemmes uzliec nelielu daudzumu želejas un izsmērē to pa visu galvu. Pēc tam ieveido matus kā plānots.       

14 vienības:

Apraksts: Ar Logonas ieveidošanas produktiem Tu ik dienas dabīgā veidā vari veidot dažādus matu sakārtojumus. Logonas ieveidošanas produkti – matu laka, līdzeklis matu ieveidošanai ar fēnu un bambusa želeja matu ieveidošani – ir efektīva kombinācija jebkuram matu s

JUMS VARĒTU PATIKT