LOGONA OTIŅA MATU KRĀSOŠANAI AR AUGU IZCELSMES MATU KRĀSĀM - 49
  • LOGONA OTIŅA MATU KRĀSOŠANAI AR AUGU IZCELSMES MATU KRĀSĀM - 49

  Logona otiņa matu krāsošanai ar augu izcelsmes matu krāsām

  01000002541
  2,95 €

  Logonas dabīgo matu krāsu uzklāšana uz Taviem matiem nevarētu būt vienkāršāka ar šo praktisko divpusējo otiņu-ķemmi. Šis rīks ir ideāli piemērots gan Logonas dabīgo matu pulveru, gan Logonas krēmkrāsu uzklāšanai. Logonas otiņa matu krāsošanai nodrošinās krāsas gludu un vienmērīgu uzklāšanu, lai mati iegūtu kāroto friziersalona izskatu. 

  Apjoms
  Daudzums
  Ir noliktavā

  Matu krāsošana mājas apstākļos var būt lielisks veids, kā ietaupīt naudu un iegūt precīzi to matu toni, kādu vēlies. Turklāt, matu krāsošana ar Logonas dabīgajām matu krāsām nozīmē Tavu matu lutināšanu un barošanu ar dabīgām sastāvdaļām. Tomēr pašai krāsot matus nemaz nav tik vienkārši, jo visā matu garumā jāiegūst vienmērīgs tonis. Savukārt, lai to nodrošinātu, jāsadala mati šķipsnās. Un tam nepieciešami pareizi instrumenti un pārbaudītas metodes, kā, piemēram, to nodrošina Logonas otiņa matu krāsošanai ar augu izcelsmes matu krāsām. Šī otiņa palīdzēs uzklāt krāsu uz matu saknēm un izķemmēt to visā matu garumā, lai panāktu vienmērīgu krāsas uzklāšanu.

  Kā lietot?

  Kad Logonas dabīgā matu krāsa ir sajaukta bļodiņā, ar Logonas otiņas palīdzību nelielos daudzumos ieklāj krāsu sadalītajās šķipsnās. Izmanto otiņu, lai labāk piekļūtu vēlamajām vietām uz galvas, piemēram, izmanto to, ja vēlies nokrāsot saknes. Logonas otiņa palīdzēs arī nokrāsot matus uz pakauša, arī šajā matu daļā nodrošinot vienmērīgu krāsas uzklāšanu. Turklāt, otiņas izmantošana arī nozīmē nesteidzīgāku un rūpīgu krāsas uzklāšanu uz matiem, tādējādi nepieļaujot tās pilēšanu.

  Padoms

  Vai zināji, ka vari dažādas Logonas dabīgās matu krāsas jaukt kopā un tādējādi iegūt unikālu matu nokrāsu? Ar Logonas otiņu to paveikt ir vienkārši!

   

  13 vienības:

  JUMS VARĒTU PATIKT