LOGONA “MINERAL CLAY” ATTĪROŠS LĪDZEKLIS MATIEM - 4560
  • LOGONA “MINERAL CLAY” ATTĪROŠS LĪDZEKLIS MATIEM - 4560

  Logona “Mineral Clay” attīrošs līdzeklis matiem

  01000010949
  6,95 €

  LOGONA attīrošais līdzeklis matiem “MINERAL CLAY” paredzēts lietošanai pirms krāsošanas ar augu izcelsmes matu krāsām. Dabīgā formula ar zaļajiem māliem un kopjošo bērza lapu ekstraktu intensīvi attīra galvas ādu ādu un matus no matu kopšanas, veidošanas līdzekļu, silikonu saturošu līdzekļu paliekām, blaugznu daļiņām un liekajām taukvielām, tā augu izcelsmes matu krāsai nodrošinot labāku segumu.

  Apjoms
  Daudzums
  Ir noliktavā.

  Optimāli sagatavo matus krāsošanai ar LOGONA augu izcelsmes matu krāsām. Dabīgā formula ar zaļajiem māliem un kopjošo bērza lapu ekstraktu intensīvi attīra galvas ādu un matus no matu kopšanas, veidošanas līdzekļu, silikonu saturošu līdzekļu paliekām, blaugznu daļiņām un liekajām taukvielām, tā nodrošinot labāku augu izcelsmes matu krāsas segumu. 

  Īpaši ieteicams:

  - ļoti bieziem matiem ar pilnībā guldu, veselīgu virsmu,

  - sirmiem matiem, kuriem trūkstošās pigmentācijas dēļ ir savādāka virsmas struktūra,

  - ķīmiski krāsotiem matiem un matiem, kurus bieži apstrādā ar silikonus vai citiem kārtiņu veidojošu vielu saturošiem līdzekļiem (matu veidošanas līdzeklis, matu laka, šampūns un kondicioniers divi vienā).

  Kā lietot? 

  Pirms matu krāsošanas ar LOGONA augu izcelsmes matu krāsām ar LOGONA matu krāsošanas otiņu pa šķipsnai ieklājiet līdzekli sausos vai mitros matos, sākot no matu saknēm, un izlīdziniet visā matu garumā. Ļaujiet 10-15 minūtes iedarboties. Rūpīgi izskalojiet matus ar remdenu ūdeni. Ķīmiski krāsotiem matiem ieteicams lietot divas dienas pēc kārtas. Mati ir optimāli sagatavoti krāsošanai ar augu izcelsmes matu krāsām.

  Padoms

  Labāka rezultāta iegūšanai ar LOGONA augu izcelsmes matu krāsām ievērojiet LOGONA 3 soļu sistēmu:

  1) pirms matu krāsošanas sagatavojiet tos ar LOGONA “MINERAL CLAY” attīrošo līdzekli,

  2) krāsojiet matus ar LOGONA augu izcelsmes matu krāsu,

  3) nostipriniet iegūto krāsojumu ar LOGONA “COLOR FIX” līdzekli.


  30 vienības:

  Sastāvdaļas:Aqua (Water), Bentonite, Alcohol denat.*, Glycerin, Coco Glucoside, Xanthan Gum, Betula Alba Leaf Extract*, Parfum (Fragrance)**, Limonene**. * bioloģiskā lauksaimniecība. ** dabīgas ēterisko eļļu sastāvdaļas. NATRUE sertificēta dabīgā kosmētika. Nav testēta uz dzīvniekiem. Piemērota vegāniem.
  Vegānisks: