LOGONA AUGU IZCELSMES, KRĒMVEIDA MATU KRĀSA NR.240 "NOUGAT BROWN" - 63
  • LOGONA AUGU IZCELSMES, KRĒMVEIDA MATU KRĀSA NR.240 "NOUGAT BROWN" - 63

  Logona augu izcelsmes, krēmveida matu krāsa Nr.240 "Nougat Brown"

  01000002551
  14,95 €

  Gatava lietošanai! LOGONA augu izcelsmes, krēmveida matu krāsas riekstu brūnais tonis Nr. 240 “CHESTNUT BROWN” ir īpaši ieteicams lietošanai uz vidēji blondiem līdz brūniem matiem. 99% dabīgā formula ar hennu un augu ekstraktiem sniedz intensīvu spīdumu un dabīgu apjomu Jūsu matiem. Sertificēta dabīgā kosmētika.

  Apjoms
  Daudzums
  Ir noliktavā

  Vēlaties krāsot un stiprināt matus ar dabīgām, augu izcelsmes matu krāsām, tomēr nevēlaties tērēt laiku matu krāsas pulvera sajaukšanai? Mums ir risinājums – LOGONA krēmveida matu krāsas, kas ir gatavas lietošanai no tūbiņas!

  LOGONA augu izcelsmes, krēmveida matu krāsas:

  - īpaši ērtas lietošanā, 

  - krāso matus īpaši saudzīgi,

  - nekaitē matu dabīgajiem krāsu pigmentiem un neiejaucas matu struktūrā,

  - pārklāj matus, piešķirot dabīgu apjomu pasargājot no vides iedarbības,

  - kombinācijā ar Jūsu individuālo matu krāsu rada rada izteiksmīgus toņus ar intensīvu spīdumu.

  LOGONA augu izcelsmes, krēmveida matu krāsas satur tikai dabīgus krāsojošos augus, piemēram, hennu, bietes, rabarberus un kumelīti, kas saudzīgi nokrāso matus un ļauj iegūt ļoti dabīgus toņus. Krāsojošo un kopjošo augu formula spēcina matus, piešķirot tiem spīdumu un apjomu. LOGONA matu krāsas nogludina matu šķiedras, kā rezultātā krāsu pigmenti daudz labāk atstaro gaismu, un mati iegūst LOGONA augu izcelsmes matu krāsām raksturīgo spīdumu.

  Ar LOGONA matu krāsām Jūs varat piešķirt toni Jūsu dabīgajai matu krāsai vai padarīt to tumšāku, kā arī pilnībā izmainīt matu krāsu, krāsojot tos visā garumā vai šķipsnās – neiejaucoties matu dabīgajā struktūrā. Ievērojiet, ka Jūsu sākotnējā matu krāsa ietekmēs Jūsu krāsojuma rezultātu un ka LOGONA augu izcelsmes matu krāsas nepadara matus gaišākus!

  LOGONA matu krāsas ir ilgnoturīgas. To ilgnoturība ir atkarīga no Jūsu matu struktūras un personīgajiem matu kopšanas paradumiem. Matu krāsu ilgnoturība ir tikpat individuāla kā krāsojuma rezultāts kombinācijā ar Jūsu dabīgo matu krāsu.

  Iepakojumā:

  - 150 ml augu izcelsmes, krēmveida matu krāsa,

  - 1 pāris cimdu,

  - 1 dušas cepurīte,

  - lietošanas instrukcija.

  Kā lietot?

  Pirms lietošanas rūpīgi izlasiet un ievērojiet iepakojumā pievienoto matu krāsas lietošanas instrukciju! 

  Pirms pirmās matu krāsošanas izmēģiniet matu krāsu uz atsevišķas šķipsnas.

  Garākiem matiem pirmajai krāsošanas reizei var būt nepieciešami divi matu krāsas iepakojumi.

  Matu krāsas iedarbības laiks – no 15 minūtēm līdz 2 stundām. Bieziem un/vai tumšiem matiem izvēlieties ilgāku iedarbības laiku nekā smalkiem un/vai gaišiem matiem. Nokrāsojot pārbaudes šķipsnu, noteiksiet arī orientējošu, Jums vēlamo krāsas iedarbības ilgumu.

  Piemērota lietošanai arī uz sirmiem matiem – pēc vienas krāsošanas reizes sirmie mati būs gaišāki nekā pārējie mati. Matu krāsu var padarīt intensīvāku, matus krāsojot biežāk un ar īsākiem starplaikiem. Starp krāsošanas reizēm vēlams ievērot vismaz 24 stundu starplaiku.

  Labāka rezultāta iegūšanai ievērojiet LOGONA 3 soļu sistēmu:

  1) pirms matu krāsošanas sagatavojiet tos ar LOGONA “MINERAL CLAY” attīrošo līdzekli,

  2) krāsojiet matus ar LOGONA augu izcelsmes matu krāsu,

  3) nostipriniet iegūto krāsojumu ar LOGONA “COLOR FIX” līdzekli.

  Ievērojiet: nelietojiet šampūnu 24 stundas pēc matu krāsošanas, lai matu krāsa matos var nostabilizēties.

  Padoms

  Ērtais iepakojums tūbiņā un nepilošā, krēmveida tekstūra atvieglo arī ataugušo sakņu krāsošanu – izspiediet no tūbiņas katrreiz tikai tik daudz matu krāsas, cik nepieciešams.

  Lai paildzinātu iegūtā krāsojuma toņa intensitāti, matu ikdienas kopšanai ieteicams izvēlēties LOGONA šampūnu sarkanu un brūnu matu toņa izcelšanai ar hennu.

  7 vienības:

  Sastāvdaļas:Aqua (Water), Alcohol denat.*, Coco-Glucoside, Glycerin, Montmorillonite, Erythrulose, Lawsonia Inermis (Henna) Extract, Sorbitol, Xanthan Gum, Maltodextrin, Quercus Robur Bark Extract, Algin, Sodium Citrate, Citric Acid, Parfum (Fragrance)**, Linalool**, Limonene**, Eugenol**, CI 77499 (Iron Oxides), CI 77491 (Iron Oxides). * bioloģiskā lauksaimniecība. ** dabīgas ēterisko eļļu sastāvdaļas. NATRUE sertificēta dabīgā kosmētika. Nav testēta uz dzīvniekiem. Piemērota vegāniem.
  Vegānisks:

  JUMS VARĒTU PATIKT