KHADI AUGU IZCELSMES MATU KRĀSA „PURE HENNA“ - 1200
  • KHADI AUGU IZCELSMES MATU KRĀSA „PURE HENNA“ - 1200
  • KHADI AUGU IZCELSMES MATU KRĀSA „PURE HENNA“ - 1200
  • KHADI AUGU IZCELSMES MATU KRĀSA „PURE HENNA“ - 1200

  Khadi augu izcelsmes matu krāsa Pure Henna

  01000005881
  10,95 €

  Ilgnoturīgs, dabīgs sarkans tonis, unikāla kopšana, apjoms un mirdzums Jūsu matiem! Khadi matu krāsas satur 100% dabīgas sastāvdaļas, kas neiejaucas matu struktūrā un kopj Jūsu matus. Ideāla alternatīva ķīmiskajām matu krāsām. Sertificēta dabīgā kosmētika.

  Apjoms
  Daudzums
  Ir noliktavā

  Khadi matu krāsa PURE HENNA piešķir matiem dabīgi oranžsarkanu vai sarkanu toni. Khadi matu krāsu toņu paleti ir iespējams lejupielādēt augstāk - sadaļā “PIELIKUMS”. Iegūstiet savu unikālo toni!

  100% augu izcelsmes formula – 100% henna:

  - izteiksmīgi dabīgie toņi,

  - optimāli nokrāso sirmus matus,

  - atjauno un stiprina matu struktūru,

  - piešķir dabīgu mirdzumu un apjomu,

  - ideāla alternatīva ķīmiskajām matu krāsām.

  Iepakojumā: pulverveida matu krāsa, lietošanas instrukcija, vienreiz lietojamā cepurīte un cimdi. 100% augu izcelsmes BDIH sertificēta dabīgā kosmētika. Nav testēta uz dzīvniekiem.

  Kā lietot?

  • Pirms lietošanas rūpīgi izlasiet un ievērojiet iepakojumā pievienoto matu krāsas lietošanas instrukciju!

  • Khadi matu krāsu lietošanas instrukciju ir iespējams lejupielādēt augstāk - sadaļā “PIELIKUMS”.

  • Ņemiet vērā: Khadi matu krāsas nepadara matus gaišākus!

  • PURE HENNA tonim nav nepieciešama priekšpigmentācija, un to var izmantot toņu DARK BROWN un BLACK priekšpigmentācijai.

  • Pirms pirmās matu krāsošanas visā to garumā obligāti veiciet pārbaudi atsevišķai matu šķipsnai, lai pārliecinātos par izvēlētās krāsas atbilstību Jūsu vēlmēm.

  • Pirms matu krāsošanas nelietojiet intensīvi kopjošus vai silikonu saturošus šampūnus – tie var pasliktināt krāsas iedarbību. • Ievērojiet, ka iegūstamais rezultāts vienmēr būs atkarīgs no matu sākotnējās krāsas, to struktūras, kā arī matu krāsas iedarbības ilguma. Turklāt rezultāts, kas būs redzams tūliņ pēc matu krāsas izskalošanas, nav galīgais iegūtās krāsas rezultāts – krāsa skābekļa ietekmē matos turpinās nostiprināties līdz pat 48 stundām.

  • Vienmēr izmantojiet siltu (50°C) ūdeni matu krāsām vai to maisījumiem, kuru sastāvā ir indigo (Indigofera Tinctoria)

  • Izmantojiet karstu (90°C) ūdeni vienīgi PURE HENNA un HENNA, AMLA AND JATROPHA matu krāsām.

  Lietošana

  Matu krāsošana ar Khadi

  • Viena iepakojuma pietiks, lai nokrāsotu matus garumā līdz pleciem.

  1. Rūpīgi sajaukt PURE HENNA matu krāsas pulveri ar 90°C siltu ūdeni, līdz izveidojas viendabīga pasta. Atdzesēt pastu līdz ieklāšanai piemērotai temperatūrai.

  2. Kamēr pasta ir silta, to pa šķipsnai ieklāt izmazgātos, ar dvieli nosusinātos matos.

  3. Izmantot dušas cepurīti un tad ietīt matus dvielī, lai nodrošinātu siltumu matu krāsošanas laikā.

  4. PURE HENNA matu krāsas iedarbības laiks ir no 30 līdz 120 minūtēm un ir atkarīgs no matu struktūras, kā arī vēlamās krāsas intensitātes.

  5. Jo ilgāks izvēlētais krāsas iedarbības laiks, jo sarkanīgāks un tumšāks būs iegūtais krāsas rezultāts.

  6. Izskalot matus tīrā ūdenī un nākamās 24 stundas izvairīties no matu mazgāšanas, kopšanas un veidošanas līdzekļu lietošanas. Pēc 24 stundām izmantot Khadi COLOR CARE eļļu matu kopšanai, kas palīdzēs nostiprināt krāsas pigmentus. Pēc tam izmazgāt matus ar šampūnu.

  Padomi

  ✓ Khadi ieteikumus vēlamā toņa iegūšanai ir iespējams lejupielādēt augstāk – sadaļā “PIELIKUMS”.

  ✓ Lai nodrošinātu optimālu krāsas pigmentu pieķeršanos matiem, ikdienā ieteicams nelietot silikonus saturošus un plēvīti veidojošus kosmētikas līdzekļus, kā arī pirms matu krāsošanas attīrīt matus no veidošanas līdzekļu paliekām. Silikoni un citas plēvīti veidojošas vielas pārklāj matus ar plastmasai līdzīgu kārtiņu, pie kuras augu izcelsmes matu krāsa nespēj pieķerties. Arī “silikonus nesaturošie” šampūni var šo vielu vietā saturēt citus plēvīti veidojošos līdzekļus, kas var nelabvēlīgi ietekmēt matu krāsas segumu, tāpēc pirms matu krāsošanas ieteicams lietot Khadi dziļi attīrošo matu masku.

  ✓ Visā garumā matus ieteicams krāsot maksimums 2-4 reizes gadā, lai matu gali nekļūtu pārāk tumši.

  ✓ Ar augu izcelsmes matu krāsām krāsotus matus nav ieteicams balināt, jo var iegūt nevēlamu krāsojuma rezultātu - piemēram, zaļganu nokrāsu, ja uz matiem lietoto matu krāsu sastāvā ir indigo (Indigofera Tinctoria). Vienīgie Khadi toņi, kas nesatur indigo un tos balinot neveido zaļganu nokrāsu, ir SUNRISE, PURE HENNA un HENNA, AMLA AND JATROPHA. Jāņem vērā, ka ar hennu krāsotus matus pilnībā nav iespējams izbalināt, bet toni var padarīt nedaudz gaišāku.

  ✓ Ar Khadi krāsotu matu ikdienas kopšanai ieteicams izvēlēties Khadi matu kopšanas līdzekļus.

  47 vienības:

  Sastāvdaļas:Lawsonia Inermis (Henna). BDIH sertificēta dabīgā kosmētika. 100% augu izcelsmes. Nav testēta uz dzīvniekiem.
  Apraksts:Tradicionāli Ājurvēdas kosmētikā izmantotie augi matu kopšanai un krāsošanai savu uzdevumu pilda tik nepārspējami labi, ka tos šim mērķim turpinām izmantot arī mūsdienās. Khadi matu kopšanas līdzekļi tiek ražoti Ājurvēdas dzimtenē Indijā, un to atbilstība augstajām vācu kvalitātes un BDIH dabīgās kosmētikas sertifikāta prasībām garantē maksimālu kosmētikas efektivitāti. Khadi klāstā ietilpst 100% augu izcelsmes pulverveida matu krāsas, ājurvēdiski šampūni, eļļas un augu pulveri matu kopšanai.
  Vegānisks:

  JUMS VARĒTU PATIKT