• Jauns
  • Khadi ājurvēdiska, dziļi attīroša matu maska "Deep Charcoal Cleanse"
  • Khadi ājurvēdiska, dziļi attīroša matu maska "Deep Charcoal Cleanse"
  • Khadi ājurvēdiska, dziļi attīroša matu maska "Deep Charcoal Cleanse"

Khadi ājurvēdiska, dziļi attīroša matu maska "Deep Charcoal Cleanse"

01000012096
7,50 €

Pulverveida matu maska dziļai matu attīrīšanai un pirms matu krāsošanas. Ar aktivēto ogli no Indijas ērkšķogas jeb amlas. Dziļi attīra matus un galvas ādu no silikona un veidošanas līdzekļu paliekām un sagatavo matus krāsošanai ar dabīgām, augu izcelsmes matu krāsām. Aktivētā ogle no Indijas ērkšķogas jeb amlas bagātīgi satur antioksidantus, un tai piemīt augsta uzsūktspēja.

Apjoms

✓ “Detox” matiem pirms krāsošanas.

✓ Intensīvi attīra matus un galvas ādu no:

• silikoniem,

• veidošanas līdzekļu paliekām,

• netīrumiem un taukvielām.

✓ Pulveris sajaukšanai ar ūdeni.

Lietošana.

1. Sajaukt ar siltu ūdeni.

2. Ieklāt matos.

3. Ļaut 30 minūtes iedarboties.

4. Izskalot ar ūdeni.

Iepakojums paredzēts vienai lietošanas reizei un pietiek matiem garumā līdz pleciem. Lietot tikai uz veselas ādas! Neieelpot pulvera daļiņas! Svarīgi: tā kā maska ir dziļi attīroša, bojāti mati var šķist sausāki un grūtāk ķemmējami pēc šīs maskas lietošanas.

Khadi ieteikums: masku var izmantot arī gadījumos, ja vēlas padarīt gaišāku ar augu izcelsmes krāsām krāsotu matu toni. Tad pulverim pievieno 3 ēd. k. degvīna, 3 ēd. k. citronu sulas un ūdeni. Jāņem vērā, ka šādai maskai būs sausinošs efekts un ka, lai panāktu efektu, būs nepieciešamas vairākas ieklāšanas reizes, jo augu pigmenti (it īpaši - sarkanie) ļoti cieši sasaistās ar matu proteīniem.

63 vienības:

Sastāvdaļas:Sapindus Mukurossi Fruit Powder*, Emblica Officinalis Fruit Charcoal Powder*. *no bioloģiskās lauksaimniecības. BDIH un COSMOS ORGANIC sertificēta biokosmētika. 100% sastāvdaļu ir bioloģiski sertificētas. Dabīgs un vegānisks. Izstrāde un kvalitātes pārbaude veikta Vācijā. Ražots Indijā atbilstoši Ājurvēdas tradīcijām.
Vegāns:

JUMS VARĒTU PATIKT